Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Hacıalioğlu Çiğköfte Bayilik VE Franchsing Şartları

Hacıalioğlu Çiğköfte Bayilik
Hacıalioğlu Çiğköfte Bayilik
Bayilik.Gen.tr

HACIALİOĞLU ÇİĞKÖFTE

Mesut Demirel’in kurucusu olduğu Hacıalioğlu Çiğköfte 1999 yılında İstanbul’da temellerini atmıştır. Merkez şubesi İstanbul’da olan firma, bayilik veren firmalar arasında bulunur. müşteri memnuniyetine önem verir. Önce insan sağlığı diyerek, üretimlerini temiz, titiz ve hijyenik alanlarda yapar.

Üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Firma bünyesinde çiğköfte dışında; içli köfte, mantı, künefe, kadayıf dolma, sufle, bardakta mısır, midye dolma, tepsi tatlı, paçanga böreği, dondurma, boza, salep, vitamin büfe, cips funy vardır.

Her bir ürünün üretimi için en iyi malzemeler kullanılır. Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtırlar. 3 şirketi ve 100 üzerinde çalışanı mevcuttur. Firma, dünya standartlarında yaptığı ürünleri, tüm dünyaya ve Türkiye’ye tanıtmak için elinden geleni yapar.

HACIALİOĞLU ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilere kendi işini patronu olma fırsatı sunan Hacıalioğlu Çiğköfte, yatırımcılara pek çok konuda yardımcı olmaktadır. Dünya standartlarında yaptığı lezzetleri, yılların tecrübesini ve markayı yatırımcılar ile paylaşmaya hazırdır. Firmadan bayilik almak için öncelikler bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekir.

Doldurduğunuz başvuru formu bayi yetkilileri tarafından incelendikten sonra size dönüş yapılır. Bayilik almanız karar verilirse bayilik sözleşmesi imzalanır. Bu sözleşme ile her iki tarafın hakları garanti altına alınır.

Firma, bayilik için bazı şartlar sunar. Bu şartların başında bayilik açacağınız ilde iş yerinin yay trafiğini en fazla olduğu yerde olması gerekir. Açılacak iş yerinin en az 15m2 olması lazımdır. Çevresinde başka çiğköfteci olmaması gerekir. Hastane ya da cafe olması sizin işiniz kolaylaştıracaktır. İş yerinin aylık kirasının 2000 tl’yi geçmemesi gerekir. Bu şartlar uygun yer bulduktan sonra firmayı aramanız yeterli olacaktır.

Firma ilk önce bulduğunuz yeri kontrol eder. Size uygun satş stratejisi belirler. İlk günden itibaren size ve çalıştıracağınız personele eğitim verilir. Her türlü sorununuzda yardımınıza koşarlar. Firma, iş yerinin konseptinin, firmanın konseptine uygun olarak dizayn edilmesini ister. Franchising bedeli 5990 TL’dir.

Bu bedeli verip, kurulum paketi alırsınız. Kurulum paketi içinde şunlar bulunur: Soğutucu çiğköfte dolabı, müşteri karşılama ve hizmet konsolu, masa, sandalye, alüminyum kasa, ışıklı tabela, banko, fırın, a tabela,  fiyat listesi, broşür, baskılı tşört, bıçak, çiğköfte tepsisi, baskılı poşet, mendil, köpük tabak, kırlangıç bayrak, limon suyu, baskılı balon. Firma bu paketi kredi kartına 9 taksitle 6990 TL’ye yapmaktadır. Açılışa özel ikramlar vardır. Aldığınız paketin kargo ücreti size aittir.

Anlaşmadan sonra  7 iş günü içinde iş yeri size teslim edilir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap