Çiğköfte Bayilikleri

Hacı Usta Çiğköfte Bayilik Şartları

Hacı usta çiğköfte bayilik şartları
Hacı usta çiğköfte bayilik şartları
Bayilik.Gen.tr

HACI USTA ÇİĞKÖFTE

   1993 yılında tek şube ile hizmete başlayan hacı usta çiğköfte, geçen sürede müşteri portföyünü genişletmiştir. Temiz ve hijyenik koşullarda üretim yapan firma, “Yemeyeceğimiz bir şeyi sizlere de yedirmiyoruz.” İlkesini benimsemiştir. Helal gıda sertifikası ile birlikte çiğköfte üretimini her türlü sertifikaya sahiptir. Kullandığı malzemelerin hepsi doğaldır. Hiçbir katkı maddesi yoktur. Bayilik veren firma “eşsiz lezzetler, mutlu bayiler” anlayışını sektöre kazandırmıştır. Disiplinli çalışma prensipleri ile her geçen büyümektedir. Müşteri memnuniyeti için hızlı servisi geliştirmiştir. Kültürümüzde yok olmaya yüz tutmuş değerlerimizi yaşatmaya çalışırlar. Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtmak için birbirinden güzel baharatlar kullanırlar. Bulgur ve salça en iyi yerden alınmaktadır.

HACI USTA BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

   Yatırımcılar için fırsatlar sunan firma, bayilik anlaşmasında isim hakkı bedeli almamaktadır. Yeni şubeler, yeni Pazar alanı olduğu için firma, kendi tanıtımını ön planda tutar. Girişimcilerin kendi patronları olmaları için elinden geleni yapar. Hacı usta çiğ köfte bayilik yapmak istiyorsanız, bayilik başvurusunda bulunmalısınız. Başvuru formunu inceleyen yetkililer özgeçmişinizi onaylarsa, sizle bayilik anlaşması yaparlar. Bu anlaşma her iki tarafın haklarını korumak için yapılır. Bayilik almak için firma bazı şartlar sunar, Bu şartlara göre açacağınız iş yerinin yakınlarında herhangi bir bayi olmaması gerekir. Bayinin yaya trafiğinin en fazla olduğu bölgede açılması lazımdır. Bayide çiğ köfte dışında midye, kokoreç, kebap ve pide gibi yiyeceklerin satılması yasaktır. Bayilikte çalışacak personeliniz kılık kıyafetine dikkat etmelidir. Açacağınız bayi, firma tarafından dizayn edilmektedir. Dükkân tabelası, iç dekorasyon, dolap, masa, sandalye, duvar rafı firma tarafından verilir. Firma, bayilik almış herkese, iş yeri açılışından önce personel eğitimi ve pazarlama eğitim vermektedir. Verilen eğitimler bayilik açılışından sonra da devam eder. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her anda, firmanın eğitimli ekibi yanınızda olacaktır. Bayilik almak isteyen herkesin Hacı usta çiğ köftenin vizyon ve misyonunu benimsemesini isterler. Açılan tüm firmalar belirli dönemlerde denetimlere tabi tutulur.

  Hacı usta çiğ köfte, geleneksel lezzetlerimizin daha fazla alanda satışa sunulmasını arzu eder. Her kesimden ve her yaş grubundan insanın bu lezzeti tatmasını arzular. Bu yüzden de Türkiye genelinde bayilik olayına girişmiştir. Hangi il olursa olsun, şartlar yerine getirildiği sürece firma sizinle bayilik yapacaktır.  Firma istisnasız bayilik alan herkese mimari, bölge analizi ve eğitim desteği verir.

 

Kurulduğu günden bugüne sektörde yenilikçi bir çizgi benimseyen Hacı Usta ÇiğKöfte olarak asıl işimiz, özel formülümüz ile eşsiz lezzetli ürünlerimizi tüketicilerimizin beğenisine sunarken, yenilikçi kampanyalarla da bunları desteklemektir. 

Ürünlerimizin lezzetini ve kalitesini daha fazla noktada tüketicinin beğenisine sunmak için de ciddi olarak planlanan ve üzerinde vakit harcanan stratejilerle oluşturduğumuz projelerle %100 mutlu müşteri felsefesini taşımaktayız. 

Dünya’da franchising sistemi ile yaygınlaşan bir çok firmadan feyz alarak, Türkiye’de de benzer prensiplere ek olarak kültürümüzü ekleyerek yaygınlaşmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Bugüne kadar birçok müteşebbise kendi çalışma sistematiğini aktararak işlerini kurma konusunda destek verdik. Tüm satış noktalarımız bölge analizinden ve mimari tasarımdan, eğitime, danışmanlık desteğinden operasyonel denetime kadar markamız standartlarını sağlayabilmek amacıyla tüm departmanlarımız tarafından destek görür, yetiştirilir ve geliştirilir.Bayilik Şartları- Firmamız bayiliklerde isim hakkı bedeli almamaktadır. 

BAYİLİK ŞARTLARI

Adres tesbitin de herhangi bir bayimize yakın olmaması, yaya trafiğinin fazla olduğu özellikle cadde üzerindeki bölgelerde bayilik tercih edilmesi önem arz etmektedir. 

Bayi kurulumu ajansımız tarafından (dükkan tabelası, iç dekorasyon ,dolap, masa, sandalye, duvar rafı) dizayn edilmektedir.

Ürünümüzün Midye, Kokoreç, Izgara tavuk, Köfte, Lahmacun, Pide ve Kebap tarzı gıdalar ile satışına izin verilmemektedir. 

Bayiliğiniz aktif hale gelmeden evvel uzman kadromuz tarafından ürünlerimiz ve müşteri sunumları ile ilgili gerekli eğitimler verilmektedir. 

Hacı Usta bayilerin de çalışan personelin kılık kıyafete özen göstermeli.

haci-usta-cigkofte

haci-usta-cigkofte-bayilik-sartlari

Bayilik İncelemesi

Firmanın Tam Adı: HACI USTA ÇİĞKÖFTE
Kuruluş Yılı : 1993

Toplam Şube Sayısı: Türkiye genelinde toplamda 54 şube bulunmaktadır.
Merkeze Ait Şube Sayısı : 11
Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : 13

Reklam Katılım Ücreti :  YOK
Gelirden Pay : YOK
Ortalama Kar Marjı : % 100

İsim Hakkı Bedeli : Yok
Reklam Payı : Yok
Cirodan Pay : Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti : 5000  TL
Ortalama Şube Açılış Maliyeti : 10000  TL
Minimum Nakit İhtiyacı : 3500 TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : 10000- TL
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 2 – 8 Ay

Gerekli İş Yeri Özellikleri : İşyeri için Avm içi dükkanlar, benzin istasyonlarındaki dükkanlar ve okul içi kiosk dükkanlar uygundur.
Girişimcide Aranan Özellikler : Dış görünüşüne dikkat eden ve ana firmayı temsil ettiği bilincinde olan kişiler.

Girişimciye Verilen Destekler : Finansal destek , Dekorasyon, Tanıtım için ücretsiz ürün desteği sağlanmaktadır.
Ortalama Şube Kurulum Süresi : 10 gün
Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: Yukarıda Belirtilmiştir.
Hedef Bölgeler : Türkiye Geneli

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : Bilgin Güler
Telefon 1: +90 5324913040
Adres : Havaalanı Mah. Mehmet Akif İnan Cad. No:35 Atışalanı/Esenler-İSTANBUL
E-mail : info@haciustacigkofte.com

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap