Tatlı Pastane Bayiliği Veren Firmalar

Hacı Sayid Franchise

Hacı Sayid Franchise
Hacı Sayid Franchise
Bayilik.Gen.tr

Hacı Sayid

Hacı Sayid oldukça köklü firmalardan biri olmaktadır ve baklavacılık sektörüne ilk olarak 1968 yılında Gaziantep’te başlanmıştır. Öncelikle işçi olarak başlayan kardeşler 1983 yılında ilk dükkanlarını açmayı başardı. Dedelerinin adı olan Hacı Said o günden bu güne birçok başarılı isme imza attı. Cafe/ tatlı/ pasta bayiliği veren firma olan Hacı Said; geleneği günümüzle harmanlayarak modernize ederek marka haline getirilerek enfes lezzetler ile kafeterya hizmetine başlayarak oldukça hızlı bir büyüme kaydetti. Baklava çeşitleri, çikolatalar, dondurma ve pasta çeşitleri ile hizmet veren Hacı Said franchising veren firmalar arasından sıyrılarak bugün 41 mağazaya ulaşmayı başardı. Cafe ve pasta bayiliği vererek hizmet sektöründe oldukça iyi bir trend yakalayan Hacı Sayid bayilik vermeye devam ediyor.

Bayilik veren Hacı Said eğitim, personel desteği, pazarlama desteği, mal ve hizmet standardının sağlanması, erekli AR-GE çalışmaları, fizibilite çalışmaları, işletmenin kar oranı arttırmak gibi konularda cafe ve pasta bayilik veren firmalar arasında girişimcinin işletmesini büyütmesi için destek veren firma olarak ön plana çıkıyor. Franchise veren firmalar arasında Hacı Said yılların tecrübesini 42 mağaza karlılığı ile ispatlamış durumda. Taze ve kaliteli ürünler, yüksek hijyen standartları ve ispatlanmış reel kar oranı ile girişimciler için oldukça büyük fırsatlar sunmaktadır.

Hacı Sayid Franchise şartları:

Hacı Sayid bayilik şartları arasında en önemli olan husus işletmenin açılacağı alanın kapalı olması halinde 200 metrekare, açık alanda 50 metrekare olması, iş yerinin giriş katında yürüyüş alanlarında olması ve mekanın muhakkak açık alana sahip olması, girişimcinin aynı sektörde başka bir işletmesinin bulunmaması, isim hakkı ve diğer masraflar için maddi yeterliliğe sahip olunması gerekmektedir. Hacı Sayid franchise almak isteyenler internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurarak firma ile iletişime geçebilir. 2 gün içerisinde girişimciye geri dönüş yapılarak ön görüşme yapılmakta ve Hacı Sayid bayilik şartları ile ilgili detaylı bilgi verilmektedir.

Bayilik veren firmaların köklü ve açılan diğer şubelerde gerçekleştirdiği kar oranı oldukça önemli bir noktadır. İşletmecinin açacağı iş yerine kar oranının yüksekliğinin kanıtlamış olan bir firma ile başlaması işletmenin geleceği açısından önemlidir. Hacı Sayid hem yüksek kalite standartlarında üretilen ürünleri hem de şimdiye kadar franchise veren firmalar, sağladığı kar oranı yüksek olması genç girişimciler tarafından tercih nedeni olmaktadır. Açılan bütün kafeteryalarda sağlamış olduğu başarı ile büyüme hızını arttıran Hacı Sayid bu yıl şube sayısını 100’e tamamlamayı hedeflemektedir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap