Su Bayiliği Veren Firmalar

Güven Pınar Su Bayilik

Güvenpınar su bayilik
Güvenpınar su bayilik
Bayilik.Gen.tr

Güven Pınar Su 

Güven pınar su 1990 yılında kurulmuş olan firmadır. Marka yaşam kaynağı olan suyu olarak Belgrat ormanlarından çıkan zengin, yüksek ve mineralli doğal kaynak suyunu kullanmaktadır. Güven pınar su firma olarak önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olan markadır. Bu yüzden de tesislerinde sular elden değmeden hazırlanıp, sizlere sunulur. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka geri dönüşümlü damacana su üretimini yapar. Herhangi bir katkı maddesi yoktur.

Güven pınar Su tesislerinde 0,33 – 0,5 – 1,5 – 5 – 10 – 15 – 19 lt. pet su, 125cc 200cc 250cc 300cc 330cc pet bardak su ve 19 lt. PC. Damacana üretimi yapılmaktadır. Bayilik veren firmalar arasında olan marka tesislerinin İstanbul’a yakın olmasıyla suların müşterilere daha hızlı ve kolay ulaşmasını sağlar.

Güven pınar Su Bayilik Şartları

Güven pınar Su doğal kaynak su üretimimde sektörün öncüsü olan firmalardan olup müşterilerine her zaman en iyisini sunmayı amaçlamıştır. Her geçen gün daha da lezzetli olarak sofralarınıza gelen Güven pınar su ISO9001, ISO22000 ve Tüketici Altın KALİTE belgelerine sahip olup bayilik veren markalar arasında bulunur. Gıda kontrollerinden geçen üretimde alanında uzman ve titiz insanlar çalışırlar.

Güven pınar Su firma olarak tüm dünyaya hizmet sunmayı amaç edinmiştir. Tüm Türkiye’ye su bayiliği veren firma bayilik vereceği kişilerde bazı şartlar aramaktadır. Bunların başında ise işe kendi işi gibi sahip çıkan, temiz, prezentabl, iletişim yönü güçlü ve müşteri memnuniyetine önem veren insanlarla çalışmak ister. Bayilik veren firmalar arasında olan markanın tesislerinde doğal ve kimyasal ürün olmadan üretim yapıldığı için marka aynı özveriyi bayilik alacak olan kişilerden bekler. Marka aynı zamanda Güven markalı vişne, C vitaminli limonata ve meyve aromalı içeceklerinde üretimini yapar.

Güven pınar su yapmış olduğu çalışmalarla girişimcilerin yanında olduğunu göstermiştir. Yeni Pazar alanı yaratmak ve var olan müşterilerine yenisini eklemek için bayilik veren firmalar arasında olan marka tecrübesini girişimcilerle paylaşarak onların sıfır risk ile iş yatına başlamalarında yardımcıdır. Firma bayilik için; Güven pınar kalite standartları düzeyinde hizmet verecek yere sahip olmayı, işi geliştirmek için yatırım yapabilecek durumda olmayı ve Güven pınar su firmasına değer katmayı şart koşar. Bölgedeki diğer Güven pınar bayilikleri ile tatlı rekabet içinde olmanızı ister.

Güven pınar su ailesine katılmak için bayilik başvurusu yapmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzu inceleyen firma yetkilileri sizi su bayiliği hakkında bilgi vermek için çağırırlar. Şartlarda anlaşmanız halinde franchise sözleşmesi imzalanır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap