Halı Bayiliği Veren Firmalar

Gümüşsuyu halı bayilik

Gümüşsuyu halı bayilik
Gümüşsuyu halı bayilik
Bayilik.Gen.tr

Gümüşsuyu halı

Gümüşsuyu halı sanayicilik sektöründe 1954 yılında kurulan köklü bir kuruluştur. Firma ilk olarak yün iplik fabrikasını kurmuş ve halı ipliği üreterek sanayicilik yaşamına başlamıştır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka Türkiye’de sanayicilik alanında başarısını ilk halı makinesi üreterek kanıtlamıştır. Firma Türkiye’de gösterdiği bu başarısını tüm dünyaya sunmak için yola çıkmış olup franchise veren firmalar arasında yer alır.

Gümüşsuyu halı önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olan markadır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka koleksiyonuna saf yün halılar ile milyon noktalı saf ipek halılar ekleyerek sektörde bulunan diğer firmalardan farklılığını ispatlamıştır. Halı bayiliği veren firma yıkandıkça güzelleşen halılar dokur. Firma insan sağlığına öncem verdiği için çocukların üzerinde emeklediği halıları son serece temiz ve steril ortamda hijyenik malzemelerle dokur.

Gümüşsuyu bayilik şartları

Gümüşsuyu bayilik Hiçbir firmanın yapmadığını yapmıştır. İpek kullanarak makine halısı dokumuş olan firma diğer firmaların aksine tüm zorlukları aşarak ipeği makine halı üretiminde kullanmıştır. Bayilik veren firmalar arasında olan marka kozadan çıkan ipeği saçaklı ipek halı ve milyon noktalı ipek halı koleksiyonunda kullanarak kalite ve farkını ortaya koyan firma yaratıcı ve yenilikçi kişilere halı bayiliği verir. Gümüşsuyu Halı kurulduğu günden itibaren girişimcinin yanında olan çalışmalar yapmıştır. Girişimciye kendisinin tecrübesinden yararlanması için fırsat sunar. Sıfır risk ile iş hayatına başlamanıza öncülük eder. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka vereceği bayilik ile yeni Pazar alanlarına ulaşır ve var olan müşteri kitlesine yenisini eklemek için uğraşır.

Gümüşsuyu halı çevre dostu üretimde her zevke ve bütçeye hitap eder. Yaşam alanlarınızda yaşam tarzınızı ortaya koyan, hijyenik ve uzun süre kullanılabilen halılar üretir. Bayilik veren firmalar arasında olan marka bayilik vereceği kişilerin de yenilikçi, titiz, iletişim yönü güçlü, prezantabl ve Müşteri memnuniyetine önem veren kişiler olmasını ister.

Gümüşsuyu halı ile çalışmak ve bayiliğini almak istiyorsanız bayilik başvurusunda bulunmanız yeterli olacaktır. Firma yetkilileri sizinle iletişime geçerek halı bayiliği için neler istediklerini anlatırlar. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka ile bayilik şartlarında anlaşmanız halinde bayilik sözleşmesi imzalanır. Sözleşmeden sonra firma yetkilileri size ve personelinize gerekli olan hizmet, işletme, pazarlama eğitimi verir. Gümüşsuyu halı ile yapmış olduğunu yatırımın kısa süre içinde kazanca dönüştüğünü görürsünüz. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka yetkilileri ihtiyacınız olan her an yanınızdadır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap