Kırtasiye Bayilik

Gülpaş Kırtasiye Bayilik

Gülpaş Kırtasiye Bayilik
Gülpaş Kırtasiye Bayilik
Bayilik.Gen.tr

GÜLPAŞ KIRTASİYE

İstanbul Topkapı’da üretim yapan ve kendini kanıtlamayı başaran bir firma olan Gülpaş kırtasiye üretim tesisi ve ortamında bulunan gazella marka ürünler satışı ve pazarlanması ile ilgilenir. Not defterleri, sümen takımları satım ve pazarlama işlemlerini gerçekleştirerek kendini kanıtlamayı başarır. Senet defteri, imza defteri, resim defteri gibi çeşitli ve farklı ürün yelpazesi ile dikkat çekmeyi başarır.

Ticari ürün ve kırtasiye üretim ve dağıtımı konusunda üretim yapmayı ve adını duyurmayı başarmış bir firmadır. İş Sağlığı ürünleri ve evlenme defterleri gibi çeşitli ürünler satış ve imalatı yapılır. Kırtasiye sektörü ofis, öğrenci, öğretmen gibi her çeşit kişi ve farklı kurumlar tarafından tercih edilen kullanılan ürünlerdir.

Silgi, kalem gibi kırtasiye denilince akla ilk gelen ürünlerdir. Fakat Gülpaş kırtasiye tüm bu kırtasiye ürünlerinin yanında ofis için gerekli her tür ürün üretimi ve satışı gerçekleştirme konusunda çalışmalarını sürdürür. Her konuda dikkat çekmeyi başaran bir işletme olan Gülpaş kırtasiye 1969 yılında temelleri atılan ve daha sonrasında kendini geliştirerek alanını genişleten bir firma olmayı başarır. 1982 yılından bu yana ise şirket olmayı başarmış ve kendini geliştirmeyi başaran bir firma olarak adından söz ettirmektedir. Matbaa işlemleriyle başlayan ürün klasörleri ve devamında ise promosyon ve kırtasiye ürünleri ile ürün tanıtımları ile yoluna devam etmektedir.

Yirmi beş yıllık deneyim ve edindiği tecrübenin katmış olduğu kalite ile kendini kanıtlamayı başarmış ve devamını getirebilmek adına elinden geleni yapmaya Özen göstermektedir. Ajanda, takvim gibi çok farklı alanlarda da üretim ve dağıtım yapabilmektedir. İstanbul gibi büyük bir şehirde varlığını sürdürmeyi başaran bir firmadır. Geniş ürün yelpazesi ile dikkati çekmeyi başaran Gülpaş kırtasiye bayilik anlamında dikkati çekmektedir.

Güvenilirlik ve yapısı bakımından dikkati çeker. Franchising hizmeti veren Gülpaş kırtasiye her zaman bayilik verdiği firmalara ek fırsat ve para yardımı yapmaktadır.

Belli aralıklarla eğitim, seminer geliştirici seçenekler ortaya çıkarmak mümkündür. Müşteriye uygun olarak özel bir üretim ve farklılık yapmaktayız. Franchise hizmeti sayesinde giderek kendini geliştiren ve gelişimini destekleyen bir firma olan Gülpaş kırtasiye artık Türkiye’nin her yerine hizmet vermeyi amaçlamakta ve bu duruma uygun olarak da bayilik vermeye özen göstermektedir. Tüm bu olanaklar düşünüldüğünde kalıcı çözümler üretmek mümkündür. Ofis, öğrenci ve de çeşitli işletmeler tarafından tercih edilmesi muhtemel bir yapıdadır.

Gülpaş kırtasiye bayilik şartları

  • Sektöründe deneyimli iş yeri sahipleri
  • Teknoloji ve bilgisayardan yararlanan işletmeler
  • Ofislere hizmet vermeye yetkin
  • İşinde uzman ve gelişmeye açık işletmeler
  • İleri görüşlü işletme sahipleri
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum