Ayakkabı Bayilik

GREYDER AYAKKABI BAYİLİK

GREYDER Ayakkabı Bayilik
GREYDER Ayakkabı Bayilik
Bayilik.Gen.tr

GREYDER AYAKKABI

Greyder ayakkabı sektöründe yer almakta ve geçmişte oldukça gerilerde yer alan bir köke sahiptir. Tüm bunların nedeni ise 1940’ta Kavsan firmasının kurularak ayakkabı sektöründe adeta bir devrim yaratmış olmasıdır.

Hacı İsmail Kavlu kurulumunu yaptığı ve üretimini devam ettirdiği Kavsan firma olanakları sayesinde kendini daha geliştirerek ilerletmek istediği doğrultuda şirketine yön vererek oğulları ile birlikte adeta bir aile şirketi oluşturmuştur.

  Deri ayakkabı üretimi konusunun her detayına dikkatli bir şekilde özen gösterip inceleyerek gerekli şartları sağlamak amacıyla dikkatli ve sabırlı şekilde çalışmalarını sürdürür.

Ayakkabı çırağı olarak başladığı bu yolda patron ve de üretici dağıtıcı konumuna geçen hacı İsmail Kavlu her alanda kendini geliştirerek deri ayakkabı konusunda bilgi ve birikimini nesilden nesile aktarmayı başardı.  Tüm bu olanakları ve teknolojik gelişmeleri takip ederek çok daha ileri düzeylere kendini taşımaktadır.

Ek üretim bantları da kırmayı başaran Hacı İsmail Kavlu her zaman kendini her zaman ileriye taşımayı hedefler. Üretime ilk başlanan yıllarda üretim ve Kaliteye hız kazandırmak amacıyla üretimler tek bir banttan yapılmaya başlandı. Ve üretimler gün geçtikçe farklı alanlara da kayarak devam etti.

Kendini geliştirme ve üretim süreci böyle devam ederken dağıtım da aynı şekilde kendini geliştirmeye başladı. Zaman biraz daha ilerleyince küçük atölyelerden büyük fabrika işletmelerine geçiş sağlandı. Ve üretim dağıtım hizmetleri çok daha hızlı hale geldi. Bölgesel anlamda üretimlerini sürdürürken bir yandan da dünyaya açılmayı hedefleyen firma çalışmalarına devam ederken bu başarılı bozmadan ilerlemeye özen gösterdi. Greyder markasının esas üreticisi plan Kavsan ilk başlarda çok farklı alanlarda üretim yapmaktaydı

Şimdilerde ise üretim ve dağıtım işlemleri devam eden ve çok farklı alanlara açılmayı hedefleyen Greyder Ayakkabı Bayilik verme konusunda da oldukça esnek davranılmalıdır.  Bu nedenle ilk başvurunun ardından yüz yüze görüşme de gerçekleştirilerek gerekli sonuçlara ulaşıldı.  Bayilik için aranan şartlar işletme sahiplerinin nitelikleri pazarlama becerileri, alanın işlevsel olması ve gerekli Tüm koşulların  sağlandıktan sonra ise bayilik için başvuru yapılıp sonucun beklenmesi seklinde gerçekleşir.

Sonuç belli olur bayilik gerçekleştiğinde ise Franchise hizmeti ile de gerekli malzemelerin toplanması,  ürünlerin bayiliğe iletilmesi,  reklam hizmetlerini oluşturma, tanıtım,  personel desteği gibi her tür konuda marka bayiliğe destek olacaktır. Sizlerde Greyder Ayakkabı Bayilik için başvuru yapmak istiyorsanız tek yapmanız gereken gerekli koşulların sağlanması ve başvuruda bulunan bir işletmedir.

Greyder ayakkabı bayilik şartları

  • Bayilik şartları konusunda oldukça esnek davranır.
  • Pazarlama becerisi
  • Alanında işlevsel olması
  • Ayakkabı satışı yapılan yerler
  • Merkezi ve alanında satış yapabilen işletmeler
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap