Lastik & Jant Bayiliği Veren Firmalar

Goodyear Bayilik

good year lastik bayilik
good year lastik bayilik
Bayilik.Gen.tr

Goodyear

Goodyear lastikleri 1898 yılında Frank Seiberling tarafından ilk fabrikayı kayınbiraderinden satın alması ile kurulmuştur. Bu fabrikayı borç ile satın alan firma bayilik veren firmalar arasında bulunur. Borç alarak işe başlayan firma şimdi dünya devi konumuna gelmiştir. Bu başarısını titiz ve özverili çalışmasına borçlu olan marka lastik bayiliği veren markaların da başında yer alır.

Goodyear lastikleri dünya devi olmasını müşteri memnuniyetine ve can güvenliğine önem vererek yapmış olduğu kaliteli ve güvenilir hizmete borçludur. Şirketin geçmişi ile de sembolik bağ kuran uçan ayakkabıyı da ilk defa goodyear markaları tescil ettirmiştir. Franchise veren firmalar arasında yer alan marka kadrosunda alanında uzman ve profesyonel ekip vardır.

Goodyear Bayilik Şartları

Goodyear lastikleri her zaman için girişimciye destek olan çalışmalara imza atmıştır. Firma yetkilileri yılların vermiş olduğu deneyimi ve avantajı girişimciler ile paylaşarak onların sıfır risk ile iş hayatına başlamanızı sağlar. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka yeni Pazar alanı yaratmak ve var olan müşteri kitlesine yenilerini eklemek için lastik bayiliği verir.

Goodyear lastikleri 13 işçi ile başladıkları yolculukta bisiklet ve at arabası lastikleri ve at nalından otomobil, kamyonet lastiği üretimine geçti. Marka dünyanın en büyük lastik şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerledi. “ Goodyear lastikleri ile, benzerlerinden çok daha fazla kişi seyahat ediyor.” Sloganıyla yola çıkan firma yetkilileri aynı titiz ve araştırmacı çalışmayı bayilik verdiği kişilerden de bekliyor.

Goodyear lastikleri bayilik vereceği kişilerde bazı özellikler aramaktadır. Bunların başında araştırmacı, yenilikçi ve işine sahip çıkan insanlar olmasının yanında iletişim yönü güçlü, prezentable ve müşteri memnuniyeti ile güvenliğine önem veren insanlar olmalıdır. Lastik bayiliği vereceği kişinin çalışmaları ile firma bir adım öteye gidebilmelidir.

Goodyear lastikleri kendi markasının yanı sıra Kelly, Fulda, Dunlop, Lee, Sava, Debica gibi markaların da lastiklerini üretir. Goodyear lastikleri bünyesine sizde dahil olmak istiyorsanız bayilik için başvurmanız yeterli olacaktır. Firma yetkilileri bayilik için başvurunuzu inceledikten sonra sizi görüşmeye çağırırlar. Görüşme sırasında gerekli bilgileri verirler.

Goodyear lastikleri bünyesinde çalışan uzman kişilerle bayilik şartlarında anlaşmanız takdirde bayilik anlaşması imzalanır. Anlaşmadan sonra lastik bayiliği almaya hak kazanırsınız. Firma yetkilileri size ilk günden itibaren gerekli olan pazarlama, işletme ve hizmet eğitimini ve bölgesel desteği verir. Bayilik veren firmalar arasında olan marka tüm reklam ve tanıtım çalışmalarını kendisi yürütmektedir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

2 Yorum

  • Elif hanım merhaba, Goodyear’ın bayiliğini almak istiyorum ana şartları neler acaba? Detaylı bilgiyi mail olarak geçebilirmisiniz?

    • Goodyear’ın bayiliğini almak istiyorum ana şartları neler acaba? Detaylı bilgiyi mail olarak geçebilirmisiniz?