Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar

Goldenwax Bayilik Şartları

Goldenwax Bayilik Şartları
Goldenwax Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Goldenwax

Özgül Kimya iç ve dış tic.’ İn oto bakım ürünleri ve oto temizlik kimyasal ürünleri kanalında marka oldu. Goldenwax ilk önce oto bakım ürünleri üzerine yoğunlaştı. Oto yıkmaya yenilik getiren firma, yıkamalarda fırça kullanmamaktadır. Müşteri memnuniyeti öncelikleri arasında bulunan firma, müşterilerinin özel isteklerine göre çözümler üretmektedir. Bu yüzden üniversitelerin ar- ge bölümleri ile ortak çalışma yürütür.

Firma haftanın 7 günü 24 saati aralıksız çalışmaları ile ihtiyacınız olduğu her an yanınızdadır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan firma, çalışmalarını geliştirerek ev temizliği, hastane temizliği gibi sektörlerde de hizmet vermeye hazırlanmaktadır. İnsan sağlığı için kullandığı ürünler doğal ve katkısızdır. 80 çeşit ürünle hizmet veren firma, sektöründe söz sahibi olmayı amaç edinir.

Goldenwax Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

Girişimcilerin kendi işlerinin patronu imkânı sunan goldenwax bayilik vermeye devam eder. Ticari hayatta hiçbir tecrübesi olmayan kişiler için bayilik satın almak en doğru karar olacaktır. Firma, ticari tecrübesini yeni bayilik ile paylaşacaktır. Firma işe başlamadan önce size gerekli olan eğitimleri verir. Firma bayilik vereceği kişilerin kendi vizyon ve misyonlarına uygun davranmasını ister. Firmadan bayilik almak için internet sayfasında bulunan bayilik başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Firma yetkilileri sizinle iletişime geçer. Bayilik almanıza karar verilirse bayilik anlaşması imzalanır. Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır.

Firma 6 çeşit bayilik paketi sunar. Bu paketler; kurumsallaşma paketi, goldwash paketi, Eko gold paketi, gold paketi, maxi gold paketi, halı yıkama kurumsallaştırma paketidir. Her paketin içeriği farklıdır. Paketlerin içeriği hakkında bilgi almak için firmanın internet sitesine bakabilirsiniz. Her paketin içinde genel hatları ile oto yıkama bayilik ve bakımda kullanılacak malzemeler vardır. Her paket içerdiği malzeme sayısına göre farklı ücretlendirme üzerinden hesaplanır.

Kurumsal paketin fiyatı 3490 TL’dir. Goldwash paketi 7990 TL’dir. Eko gold paketi 10 990 TL’dir. Gold paketi 15 990 TL’dir. Maxi gold paketi 30 990 TL’dir. Halı yıkama kurumsallaştırma paketi 3490 TL’dir.

Paketlerin ödemesini nakit yapabileceğiniz gibi kredi kartına taksit yaptırma olasılığınızda bulunur. Firma ile bayiliğe başladıktan sonra ihtiyacınız olan her an yanınızda olacaktır. Reklam tanıtım çalışmaları alacağınız paketlerin içerisinde vardır. Firma açılacak bayiliğin reklam ve tanıtım işlerini kendi yürütür. Firma, açılacak olan bayiliğin dekorasyonunun kendi belirledikleri standartlarda yapılmasını ister. Kısa zaman içinde düşük maliyete yüksek kazanç elde edeceksinizdir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap