Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar

Globowax Bayilik Şartları

Globowax Bayilik Şartları
Globowax Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Globowax

35 yılı aşkın Türkiye’de lojistik sektöründe hizmet veren ESA lojistik’in köklerinden biri olan Globo wax yenilikçi ve farklı konsepti ile oto bakım sektörüne de girmiştir. Dünyada 1996 yılından beri verdiği hizmetlere Türkiye’de 2006 yılında devam etmiştir. Firma öncelikle müşteri memnuniyeti der. Bu yüzden tüm personeli ile birlikte anlayışlı, güler yüzlü ve temiz hizmet prensibini ilke edinmişlerdir.

Firma önce insan sağlığı diyerek, kullandığı tüm ürünlerde doğal ve katkısız malzemeler kullanır. Firma kendini geliştirmek için as- ge çalışmalarını yürütür. Yenilikçi ve gelişimci hizmet anlayışını sahiplenirler. Temiz çevre ve yeşil dostu olan firma, tüm işlerini doğaya zarar vermeden yapar. Sektörün öncüleri arasında olan firma, bayilik veren firmalar arasındadır.

Globowax Bayilik Şartları ve Franchising Bedeli

Girişimcilere kendi işlerinin patronu olma fırsatı sunan Globowax, bayilik vermeye devam etmektedir. Firma yatırımcının kendi sermayesi ile ya da kosgeb desteği ile iş yeri açmasında yardımcı olur. Verdiği bayilik ile daha fazla kesime ulaşabilecek ve firmanın tanıtımı için yeni pazarlara sahip olacaktır. Firma yatırımcının girişken, cesur, dürüst olmasını ister. Bayilik vereceği kişinin kendi vizyon ve misyonlarına uygun davranmasını bekler. Firma verdiği bayilik ile yatırımcıya her türlü eğitim ve yardım desteğini verecektir.

Firmadan bayilik almak için öncelikle firma ile telefon görüşmesi ya da mail görüşmesi yapması beklenir. Firma yetkilileri daha sonra yatırımcıyı görüşmeye çağırır. Görüşme olumlu geçerse yatırımcı ile 3 yıllık bayilik sözleşmesi imzalanır.

Bu sözleşme ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Firma sözleşme yapıldıktan sonra yatırımcıya gerekli olan eğitimlerin verilmesine başlar. Açılacak bayiliğin dekorasyonunun firmanın belirlediği konsepte uygun yapılması istenir.

Açılacak olan bayiliğin reklam ve tanıtım sürecini firma yürütür. Kurulum aşamasında firma yatırımcının yanında olacaktır. Bayilik çeşitleri mobil ve sabit bayilik olduğu gibi semt temsilciliği, il temsilciliği ve avm için bayilikler bulunur.

Sizin belirlediğiniz bayilik ücretine göre verilecek olan bayilik seçimi yapılır. Franchising bedeli 1000 TL’den 100000 TL’ye kadar artabilir. Bütçenize göre almak istediğiniz bayilik seçimini firma yetkilileri ile yaparsınız. Ticari hayatta hiçbir tecrübesi olmayanlar için bayilik almak en mantıklı tercihtir.

Aldığınız bayilik ile kısa zamanda kazanç elde etmeye başlarsınız. Düşük maliyete yüksek gelir kazanabilirsiniz. Bayilik açılışına özel istediğiniz bayiliğe uygun kurulum paketleri verilir. Hepsinin ortak noktası ilk satışlarınızı ve işlerinizi bu paketler ile yapabilecek olmanızdır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap