Bebek Odası Bayilik

Gençbebe Mobilya Bayilik Şartları

GENÇBEBE MOBİLYA Bayilik
GENÇBEBE MOBİLYA Bayilik
Bayilik.Gen.tr

  GENÇBEBE MOBİLYA BAYİLİK VERİYOR

  Genç ve çocuk odalarının öncü firmalarından Genç Bebe yüksek kazanç getirisi ile bayilik vermektedir. Genç, çocuk ve bebek odaları mobilyalarında kalite ve kullanımıyla ön plana çıkan GençBebe Mobilya bayilik şartları içerisinde bu vizyonu devam ettirmek aranan ilk özelliktir. Genç Bebe bir gencin odasında bulunması gereken tüm mobilyalarla diğer ihtiyaçların en kaliteli şekilde sağlandığı bir firmadır. Aynı şekilde çocuk ve bebek odaları için de her türlü ihtiyaç karşılanabilmektedir.

Çocuk odalarında yataklara getirdiği yaratıcı dizaynları ile ön plana çıkan Genç Bebe, bebek odalarında görselliği bozmadan işlevselliği arttırmıştır. Ayrıca bu oda takımlarında sağlığa zararlı hiç bir madde veya boya kullanılmaz. Gençlerin mobilyaları başta olmak üzere dayanıklı olmasına önem verir. GençBebe mobilya bayilik şartları için siteden direkt başvuru yapılabilmektedir.

Genç Bebe Mobilya Bayilik Koşulları için detaylar şu şekildedir. 2013 yılında kaliteli mobilya ve aksesuarlarla faaliyete geçen firma birçok dış ülkeye mobilya ihracatı yapmaktadır. Bünyesinde bulunan başlıca markalar; Todi, Gencecix, Alvera, rengârenk, Gümüş bebe, Kidboo olarak sayılabilir. Genç, çocuk ve bebek odalarında ürünler takım halinde veya tek ürünler halinde alınabilmektedir. Aksesuar grupları içerisinde korkuluk, gece lambaları ve sandalye çeşitleri mevcuttur.

Ayrıca başlıca tekstil ürünleri olarak da battaniyeler, alt açma ürünleri, yorgan ve nevresim takımları sayılabilir. Çeşitli ve renkli halı çeşitleri de odalara ayrı bir güzellik katmaktadır.

Kalitesinden taviz vermemesi ayrıca sık sık yapılan indirim ve kampanyalarla alıcıların tercihi olan firmadan bayilik alarak karlı bir işe ortak olabilirsiniz. Bayilik için firmanın kendi sitesindeki formu doldurabilirsiniz. Bayilik başvuru formunda sizin iletişim bilgileriniz sorulmaktadır. Bu alanın hatasız doldurulması gerekmektedir. Formun diğer bölümünde bayilik için istediğiniz şehir, ilçe, konum ve büyüklük bilgileri sorulmaktadır. Bu bölümü de doldurduktan sonra GÖNDER butonuna basınız. Size en kısa zamanda yetkili kişi tarafından dönüş yapılacaktır. Ayrıca aşağıdaki iletişim adreslerini de kullanabilirsiniz.

Adı üzerinde olan mağazanın, genç ve bebek mobilyalar üzerine kurulmuş, mobilya firmasıdır. Genç, çocuk ve bebek odaları mobilyalarında kalite ve kullanımıyla ön plana çıkan Genç Bebe Bebek odası bayiliği içerisinde bu vizyonu devam ettirmek aranan, ilk özelliktir. Adından çokça bahsedilmiş Genç bebe mobilya firması, artık bayilik vermektedir. Genç Bebe, bebek odası mobilyalarında görselliği ve kaliteyi bozmadan işlevselliğini arttırmıştır.

Günümüzde bebek ve çocuk odalarında en çokta sağlamlığa önem verilen mobilyaları, Genç bebe mobilya mağazalarında uygun fiyata da temin edebilme fırsatını sizlere sunmaktadır. 2013 yılında faaliyete gecen mobilya firması, yurt dışına da ihracat yapmaktadır. Gerek takım halinde, gerekse tek olarak satılan mobilya çeşitlerini sizlere sunmaktan, keyif alınmaktadır. Peki, Genç bebe mobilya mağazasının, bayilik vermesine gelinecek olursa, neler yapılabilir sizlere sunalım.

 

Öncelikle, sizler kendinizden emin bir şekilde bu işi kurmaya karar verdiniz ve bayilik arıyorsunuz. Tam yerindesiniz. Bebek odası bayiliği kaliteyle, devamlılığı sağlayan genç bebe mobilya firması Sizlere gerekli kolaylıklar sağlayarak firmaya bayilik vermekten mutluluk duymaktadır. Hem firmanın kalitesi hem de sizin iş hayatına atılmanın sayesinde adından çokça söz ettiren Genç bebe mobilya mağazası, gerekli şartlar doğrultusunda Türkiye de her şehre bayilik vermektedir.

Mümkün mertebede işlek bir cadde üzerinde, minimum 300 metrekare mağaza ve giriş kat olarak ilk şartı belirtmiştir. Bayilik için diğer bir şart ise minimum nakit ise 70000 TL ile 90000 TL arasında bir fiyat sunmaktadır. Ortalama şube kurulum ise yaklaşık 1 ay sürmektedir. Gerekli olan şartları tamamladıktan sonra, görüşülüp kararı verilen bayinizi gerekli sermayeniz ile açabilirsiniz.

Gerekli olan diğer şart ve çalışma konseptini, tecrübeyi, girişimciliği ve yenilikçiliği sizlere açık bir dille belirtmektedirler. Hem bebek hem de genç odası olarak bulunan mobilya firmasında, bebek odası hazırlamada yardımcı olunacak, battaniye, yatak ve nevresim takımları da hatta sandalye, masa oda takımları içerinde bulunabilmektedir. Bu firmanın bayiliğinde kullandığınız sermaye sizlere 6 ay en fazla 1 yıl içerisinde sizlere geri dönmektedir.

Hem kaliteyi hem de devamlılığı vaat eden firmanın bayiliğini almaktan memnun olacaksınız. Girişimcilerin bu markayı neden tercih etmesinin nedeni ise, yeni bir vizyon ve mobilya sektöründe öncü olacak, ve sektöre damga vuracak firma olmasıdır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap