Dondurma Bayiliği Veren Firmalar

Gaymak Dondurma Bayilik Şartları

Gaymak Dondurma Bayilik Şartları
Gaymak Dondurma Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Gaymak Dondurma

20 yıldır Kahramanmaraş dondurmasının aroma ve lezzetini tutturan ve satan ustalar 2004 yılında Gaymak Dondurmayı kurmuştur. Maharetli ustaların elinden çıkan dondurma pek çok kişinin vazgeçemediği lezzet haline dönmüştür. Hünerli ustaların amaçlar, Kahramanmaraş’ın lezzetli dondurmasını tüm dünyaya tanıtmaktır. Yaz sezonunun vazgeçilmezi olan dondurmayı 18 çeşit üretmektedirler.

Dondurma içerisinde ceviz, badem, fıstık, karamel, çilek, vişne gibi değişik kuruyemiş ve aromalar kullanırlar. Firma dondurma üretimini güvenli ve temiz ortamlarda gerçekleştirir. Üretimde kullandığı malzemeler piyasanın en güvenilir ve temiz yerlerinden alınır. Üretimde doğal malzemeler kullanırlar. Firma üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Bayilik veren firmalar arasında olan Gaymak Dondurma, dünya çapında kalite ve güvenin sembolü olmak ister.

Gaymak Dondurma Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

Girişimcilere kendi işlerinin patronu olma fırsatı sunan firma, pek çok kolaylık sağlamaktadır. Firma bayilik vererek, Türkiye ve yurtdışında tanınmayı amaçlar. Gaymak Dondurma, verdiği bayilik ile yeni Pazar alanları elde eder. Bu da daha fazla kişiye ulaşmak demektir. Yatırımcı ise firmanın bunca yıllık deneyimi, lezzeti ve markasından yararlanır. Firmanın var olan müşteri kitlesini yeni açtığı bayiliğe çekebilir.

Firma bayilik vereceği kişinin kendi vizyon ve misyonlarına uygun hareket etmesini ister. Çalışkan, dürüst, temiz ve güvenilir olması önemlidir. Firmadan bayilik almak istiyorsanız, öncelikle firmanın internet sayfasında bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekir. Fanchising bedeli hakkında firmayı arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. Başvurunuzu inceleyen firma yetkilileri, başvuru koşullarınızı beğenirse sizinle görüşme yaparlar. Görüşme sonucunda bayilik anlaşması imzalanır. Bu anlaşma her iki tarafın haklarını korumaya yöneliktir.

Anlaşma imzalandığı günden itibaren firma size gerekli olan her türlü eğitimi ve desteği verecektir.  Açacağınız bayilikte çalıştıracağınız elemanlara ve size pazarlama, işletme ve sunum eğitimleri verilir. Firma ne zaman yardıma ihtiyacınız olsa alanında uzman kadrosunu size yardıma gönderir. Açılacak olan bayiliğin konseptinin firmanın konseptine uygun olmasını isterler. Bu yüzden de size açılış aşamasında yardım ederler. Bayilik açılışında yapılacak olan reklam ve tanıtım çalışmaları ile firma ilgilenir. Bu çalışmalardan ücret almaz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap