Fast Food Bayilik

Freshium Salads Bayilik

Freshium Salads Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Freshium Salads Bayilik Şartları

Freshium Salads 2012 yılında gıda sektörüne emin adımlarla girmiş olup, günden güne gelişen dünyaya ayak uydurmak ve artan talepleri karşılamak amacıyla hizmet etmektedir.

Şirket menü yelpazesinin büyük kısmını salata, ızgara çeşitlerinde yapmaktadır. Gerek yurtiçi gerekse yurt dışındaki müşterilerine hizmet eden ve onların memnuniyetlerini her şeyin üstünde tutan bir firma olarak amacı; kaliteli, güvenli bir hizmet sunmaktır. Freshium Salads; insanlara saygı duyar, bayilik politikaları gereği herkese eşit davranır ve bünyesinde çalışan elemanlarının başarılarına katkıda bulunup, onları teşvik eder.

Hergün müşterilerine “nasıl daha fazla hizmet edebilirim” gayesiyle çalışıp; sürekli kendini yenileyen, yaratıcı düşünen ve sorumluluklarının bilincinde olarak hareket eden bir kuruluştur. Gıda sektöründe hizmet veren diğer firmaları da göz önünde bulundurarak, bu pazarda kendine büyük yer edinmiş ve kalitesini dünya çapında duyurmuş olan Freshium Salads Bayilik Şartları, yenilikçi ve bitmek bilmeyen çalışma temposuyla hâlihazırda birçok işletmecinin franchisingini üstlenmektedir. Freshium Salads Bayilik ve Bayilik Şartları; işletmelerin büyümesini amaçlamaktadır.

Salata, ızgara ve tavuk tava gibi lezzetleri yapan Freshium Salads, markalaşmayı en çok hak eden isimler arasındadır. Uzun yıllar boyunca, edindiği tecrübe ve bilgi birikimiyle başarılı bir yol izleyen Freshium Salads’a yol göstericisi statüsüyle hizmet eden Freshium Salads Bayilik, işletmecilere tavsiyeler vermekte ve başarılı olmaları için gerekli olan püf noktalarından bahsetmektedir.

Franchise adayı yatırımcılar, Freshium Salads ayrıcalığını açtıkları kafelerde görmekte ve gelen müşteri sayısı onları tatmin etmektedir. Hızla büyüyen geniş bir aile olan Freshium Salads Bayilik Şartları, kaliteden ödün vermeden hızla büyümenin ve karlılık oranını arttırmanın koşullarını belirlemektedir. Sektöre olan ilgisi ve farklı bakış açılarıyla Freshium Salads Bayilik, mekânın konseptinden tutulup, menülerin içeriğine kadar olan tüm ayrıntıları bayilik belirler.

Dünya mutfağını en iyi şekilde müşterilerine sunan ve Türkiye’nin her ilindeki franchise yle birlik olan bu işletme her geçen gün bir adım daha büyümektedir.

Freshium Salads Bayilik Şartları müşterilerilerine konforlu ve aile odaklı bir atmosfer hazırlamaktadır. Freshium Salads şubesini başka bir alana açmak için ödenmesi gereken franchising bedeli, dekorasyon maliyetini bayilik hesaplamakta ve tüm bu maliyet çizelgesini işletmeciye sunmaktadır.

Tüm bu bilgiler ışığında, bayiliğin belirlemiş olduğu direktifleri benimseyen işletmecilerin, franchisesi en kısa ve hızlı bir şekilde yapılır ve işletme müşterileriyle kavuşur. Bu yüzden Freshium Salads Bayilik’i karar verme de ve başarıyı tatmada etkin rol oynar.

Fast Food bayiliği veren diğer firmaları ve kategorilere göre bayilik veren firmaları incelemek için tıklayın.

Freshium Salads

Freshium Salads

 

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Freshium Salads
Kuruluş 2013
Toplam Çalışan Sayısı 50
Toplam Şube Sayısı 12
Hedeflenen şube sayısı 20

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 200.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 200.000 TL
İsim Hakkı Bedeli $ 15.000
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  20-24 AY
Ortalama Kar Marjı %25
Reklam Katılım Ücreti %1
Gelirden Pay %2
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap