Spor Salonu Bayilik

Fit In Time Bayilik

fit in time bayilik
fit in time bayilik
Bayilik.Gen.tr

Fit In Time

Fit In Time hem gelenekseli hem de yeniliği bünyesinde barındıran firma stüdyo spor konseptini kullanır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka klasik yöntem egzersizlere teknolojik olanaklar getirir. Marka müşteri memnuniyetine ve insan sağlığına önem verdiği için spor işletmesi için gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Alanında uzman doktorla ver spor hocaları ile çalışırlar.

Fıt In Time spor bayiliği veren firmalar arasında ilk sıralarda olmasının nedeni önceliğinin hamile ve yeni doğum yapan anneler olmasıdır. Doğum sonrası kilolarının veremeyen ve küçük çocuğu olan annelere bu konuda yardımcı olur. Doğum sonrası idrar kaçırma problemine neden olan pelvik zemindeki kasların güçlendirilmesine de yarımcı olur.

Fıt In Time Bayilik Şartları

Fıt In time diğer spor salonlarından farklı olarak ağırlıklı çalışmasını yeni doğum yapan anneler için düzenler. Bayilik veren firmalar arasında olan marka doğum sonrası güçsüzleşen bel ve sırt kaslarının güçlendirilmesi için alanında uzman spor hocası gözetiminde egzersizlere devam edilir.

Fıt In time girişimcinin yanında olduğunu ve deneyimini girişimci ile paylaştığını her alanda göstermiştir. Sıfır risk ile iş hayatına başlama garantisi veren firma yeni Pazar alanı yaratarak var olan müşteri kitlesine yenilerini eklemeyi hedefler.

Fıt In time ailesine dahil olmak istiyorsanız öncelikle bilgi talebi forumunu doldurmanız gerekiyor. Fıt In time spor bayiliği veren firma olarak sizleri ailesi içinde görmekten mutluluk duyacaktır. Bilgi formunu doldurduktan sonra alanında uzman kişiler sizi arayarak görüşme için çağırırlar ve görüşme sırasında gerekli olan bilgilendirme yapılır. Franchise veren firmalar arasında yer alan marka görüşme sırasında size isim bedeli isteyip istemediklerini, kurulum bedeli olarak ne istediklerini söylerler.

Fıt In time ile yaptığınız görüşme sonrasında başvuruda bulunmaya karar verdiyseniz, başvuru yapabilir. Marka size kendi stüdyonuzu kurma hakkını verir. Stüdyo ile beraber kendi işinizin patronu olacaksınızdır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka siz başvuru yaptıktan sonra başvurunuzu değerlendirir. Şartlarda anlaşmanız halinde bayilik sözleşmesi imzalanır. Sözleşme imzalandıktan sonra gerekli olan eğitim ve hizmet desteği verilir.

Fıt In Time spor bayiliği sektörünün öncüsü olan firmadır. Bayilik veren firma yapmış olduğu çalışmalarla girişimcinin yanında yer almıştır. Böylece kendisi de daha fazla alana ulaşarak var olan müşterisine yenilerini ekleyebilecek ve hizmeti herkese tanıtabilecektir. Franchise veren firma ile kısa sürede yatırımınızın % 100 kazanca dönüştüğüne şahit olursunuz. Marka kazancınızdan pay almaz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap