Bayilik ve Franchising Veren Kahve Firmaları

Fine Coffee Bayilik

Fine Coffee Bayilik
Fine Coffee Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Fine Coffee

 Osmanlı Devletin’nden günümüze kadar gelen muazzam bir değerdir “kahve”…

Bazen hoş bir sohbetin bazen de sanağanak halde yağan yağmurun en canlı tanığıdır.

Derin ve geniş bir kahve geçmişine sahip olan bir millet olarak, kahvenin en kalitelisini ve hasını içmeyi umut ederiz. Sırf bu amaçla şehirdeki tüm kafeler gezilir ve damak zevkine en uygun tadı sunan kafe, bu yarışı kazanır. Kurulduğu yıldan itibaren hizmet sektöründe emeğinin karşılığını alan isimler arasında yer alan “Fıne Coffee”; diğer kültürlerle bizim kültürümüzü birleştirip ortaya enfes tatlar çıkarmıştır.

Fıne Coffee Bayilik Şartları doğrultusunda hijyeni ve kahvelerin içerisine konulan aromaların tadlarını daha öncesinde deneterek, işini asla şansa bırakmamaktadır. Fıne Coffee Bayilik’in temel amacı, keyifli bir ortam hazırlayarak, müşterilerine kalitenin adını duyurmaktır. Özellikle buram buram kokan Dibek Kahvesi’ni gizli bir formülle pişiren ve müşterileriyle buluşturan Fıne Coffee’nin bu tarifini neredeyse hiçbir kafe yapamamaktadır. Fıne Coffe’nin ne kadar geliştiğinin bilincinde olan girişimciler, adım adım takip etmekte ve bayiliklerden FRANCHİSE talep etmektedirler.

Fine Coffee Bayilik Şartları

Fıne Coffee Franchise almak isteyen kişinin çıkarı ve kendi işletmesinin çıkarı doğrultusunda belirlenmektedir. Fine Coffee Bayilik Şartları, uzman ekipler tarafından belirlenmekte ve asla kişiye özel insiyatifler kullanılamamaktadır. “Fıne Coffee” adıyla açılacak olan kafenin konsepti, dekorasyonda kullanılacak olan malzemenin cinsi ve tüm bu ürünlerin kaliteliliği, çeşitliliği gibi konuları bayilik mimarları halletmektedir.

Her işte olduğu gibi bu işte de işletmeciler, kesenin ağzını açmakta ve mimarlara belirli ücretler ödemektedir. Kafenin oluşum sürecinde çalışan deneyimli ekip, bilgi birikimini ve deneyimini kafeye ve kafeye gelen misafirlere yansıtmaktadır.

Fıne Coffee Bayilik; piyasa analizleri yaparak ve müşterilerinin memnuniyetini göz önünde tutarak kafenintasarımını yapmaktadır. Franchise tasarımında kullanılan konseptlerin günümüz şartlarına uygun olmasına hassasiyet göstererek büyük bir özen ve titizlikle çalışmalar yapar. İşletmelerin standartları düşünüldüğünde; her cebe uygun, makul miktarlardaki bütçeler kullanılarak sahip olunabilen bu tasarımlar; işletmecilerin iş dünyasındaki konumunu büyük ölçüde sağlamaktadır.

  Her daim doğru ve radikal kararlar alan “Fıne Coffee Bayilik” muazzam işler ortaya koymaktadır. Yapmış olduğu tasarımlarda fiyat farkı gözetmeksizin, sadece işletmelerin istekleri ön planda tutularak kaliteli ve faydalı işler yapmaktadır. “Fıne Coffee” çizgisini bozmadan, almış olduğu kararları büyük bir istikrarla uygulamaya koymaktadır. Soluksuz ve bitmek bilmeyen bir gayretin sonucu olarak ortaya çok iyi işler çıkmaktadır.

Ürün yelpazesinde bulunan, son derece ekonomik fiyatlarla sunduğu kaliteli kahve çeşitlerini; muhtelif tatlı, kek, kurabiye ve özgün soğuk içecekler ile destekliyor.

Fine coffee Bayilik

Fine coffee Bayilik şablonu

Fine Coffee Kahve Bayilik

Fine Coffee Kahve Bayilik

 

Firma Bilgileri
Yetkili Firma OPAK GIDA
Kuruluş 2008
Toplam Çalışan Sayısı 50
Toplam Şube Sayısı 5
Hedeflenen şube sayısı 100

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 80.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 85.000 TL
İsim Hakkı Bedeli  İstemiyor
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  6-12 AY
Ortalama Kar Marjı %75
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap