Fast Food Bayilik

Feat Me Bayilik Şartları

F-eat me Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

YENİ LEZZET DURAĞINIZ F’EAT ME

İş ve okul koşturmacası nedeni ile günümüzün çoğunu dışarda geçirmek durumundayız. Bu noktada kendimize çok fazla ayıracak zaman bulamayabiliyoruz. Hatta yemek yemeyi çoğu zaman ihmal ediyoruz. Bu nedenle de son yıllarda fast food beslenme hayatımızda çok önemli yer almıştır. Hem sağlıklı hem de hızlı beslenmeyi tercih etmek aslında bir zorunluluk sonucudur.

Çünkü yemek yemeye yoğun iş programlarımız nedeni ile ve çoğumuz dışarda iş takip ettiğimizden dolayı bu zorunluluk ortaya çıkmıştır. En azından sağlıklı olan FAST FOOD ürünleri tercih edelim diyoruz. Bu noktada karşımıza F’EAT ME çıkıyor. Yeni lezzet durağınızın adresidir.
2015 yılında kurulan F’eat Me İngiltere’nin önemli yiyeceği olan Fish and Chips ‘ten yola çıkarak gurme burger ve taze soslu tavuklu ürünlerinden oluşan menüsü ile fast food kültürüne önemli bir katkı ve ivme kazandırmıştır. F’eat Me Fast Food bayiliği alarak bu yeni markayı birlikte büyütebilirsiniz. F’eat Me franshising vererek Tüm Türkiye’de büyümeyi hedeflemektedir.

Bayilik için nüfusun yoğun olduğu lokasyonlar tercih edilmektedir. Evlere servis imkânı sunulmalıdır. Girişimcilere verilen destekler Restoran’ın açılış hazırlıklarında, pazarlama, reklam, satın alma, lojistik, eğitim, insan kaynakları, operasyon, kalite kontrol aşamasıdır.
F’eat Me Fast Food Bayiliği yatırım maliyeti 250.000 TL Kar marjıda %50 dir. Yaya ve araç trafiğinin yoğun olduğu yerler, alışveriş merkezleri, dershane, okul, sinema gibi yerlerin yakın olduğu yerler fast food işletmeciliğine uygun yerlerdir.
Bayilik için yetkili kişi Ercan Canpolat’tır.
Türkiye’nin her yerine bayilik verilmektedir. Bu yeni markanın tanıtımında ve büyümesinde bayilik alarak çok katkıda bulunacaksınız. Aynı şekilde bu sizin kariyerinizdeki ve maddiyatınızdaki büyümeye de sebep olabilecek çok güzel ve kaçırılmayacak bir fırsattır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap