Emlak Bayiliği Veren Firmalar

Estate Station ( Emlak İstasyonu) Bayilik Şartları

Emlak İstasyonu Bayilik
Emlak İstasyonu Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

GAYRİMENKUL HİZMETLERİNE TAZE KANLAR ARANIYOR

Emlak İstasyonu 2014 yılında tamamen Türk sermayeli olarak resmî olarak kuruluşunu tamamlamış olan Estate Station Emlak İstasyonu büyümesini ilerilere taşımak ve gücünü müşterilerine göstermek için Türkiye genelinde olmak üzere bayilikler oluşturmaya karar veriyor. Böylelikle bayilikler vasıtasıyla taze kanların gayrimenkul hizmetlerini yürütmede kurumun ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet verebilmesi ve kurumu daha da ilerilere taşıtması planlanan gereklilikler arasındaki yerini almaya devam etmektedir.

Bu anlayış doğrultusunda hareket eden kurumsal bünye, emlak istasyonu bayilik şartlarını resmi olarak sitesinde yayımlayarak bu bayilik şartlarını taşıyabilen bütün girişimcilerin bayilik oluşturabileceklerini belirtmektedir. Başta gelen şart, dürüstlük ilkesi altında etik kuralları saygılı, ticaret-müşteri ilişkisi kapsamını iyi algılayabilmiş bir çalışma disiplinine sahip olan kişiliklerin oluşturulmasıdır. Bu şartın taşınmasının ardından estate station bayilik şartları arasında en az minimum olmak üzere 60 m²lik alana yönelik bir arazinin bulunması kararlaştırılmıştır.

Bunun dışında ayrıca reklam, pazarlama, uluslararası çapta fuar açma gibi hizmetleri aktarırken estate station bayilik şartları taşımakta olan herkesin bu ihtiyaçlarında yatırım desteğini de vurgulayacak olan planları bulunmaktadır. Estate Station adıyla ilerilere tırmandırmaya devam etmiş olduğu bu yeni çalışma şekillerini ortaya koymaya devam ederek bütün bunlarla birlikte önemli olmak üzere temel olarak iki bölümden oluşması planlanmıştır.

Bu iki bölümden oluşacak işyerinde hem müşteri temsilcilerine yönelik hem de elemanların çalışmalarını yürüteceği bölüm olmak üzere bu 2 bölüm tasarlanmış bulunmaktadır. Bütün bunlar dışında servis aracı temin edilmesi de ayrıca önemli olarak estate station bayilik koşulları arasında olmazsa olmaz kesinlikle sıkı sıkıya bağlanan kurallar ve şartlar arasında yerini almaktadır.

Franchise hizmetini vermeyi kararlaştırmış bulunan bayilikler ayrıca kanuni belgelerin yanı sıra tek tip renk olarak tabelalar kullanmaları da yine estate station emlak istasyonu bayilik koşulları arasında yerini almaya devam etmektedir. Bütün bunları karşılamakta hiçbir sakınca görmeyen kişilerin veya müteşebbislerin bu bayilikleri temin edebilmeleri için de Estate Station tarafından birtakım teşvik edici destekler yer almaktadır. Bu destekler arasında önemli olarak başta eğitim desteği olmak üzere ayrıca personel desteği, yer ve bölge ayarlaması gibi desteklerdir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

  • Teşekkürler Elif Hanım.
    Şuanda istanbulda emlak ofisim var ama insanlar marka ve adı duyulmuş bir firmayla çalışmak istiyorlar o yüzden bayilik alarak başka bir muhitte başka bir emlak ofisi açmak istiyorum. Normal dükkan dışında olan giderler neler bilgilendirirmisiniz ?