Su Bayiliği Veren Firmalar

Elmacık Su Bayilik

elmacık su bayilik
elmacık su bayilik
Bayilik.Gen.tr

Elmacık Su

Elmacık su sektörünün öncülerinden olan, yapmış olduğu üretimle pek çok markanın ilk tercihi olan elmacık su Sakarya ili Hendek ilçesi içince bulunan Elmacık sıradağlarının gölyayla mevkiinde bulunur. Suyun çıkarıldığı alan yerleşim yerlerinin üzerinde olduğu için doğal ve el değmeden üretilir. Bayilik veren firmalar arasında yer alan markanın üretim tesislerinin bulunduğu yerde suyun kirlenmesine neden olacak hiçbir yapı ve tesis yoktur.

Elmacık su çamlıca beldesindeki tesisi 57.500 metrekare açık alanı, 12.500 metrekarede kapalı alanı olmak üzere toplam 70000 metrekare alana sahiptir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka sofralarınıza getirdiği suları el değmeden, sağlık bakanlığı onaylı belgelere sahip olan üretim tesislerinde yaptığından gönül rahatlığıyla içebilirsiniz.

Elmacık su bayilik şartları

Elmacık su tamamen doğal ve el değmeden üretilen suları steril ve temiz tesislerinde üretip şişeler doldurmaktadır. Marka sektörün öncüleri arasında yer alır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka Sakarya’nın Elmacık sıradağlarında bulunan suyu sizlere en güvenli şekilde ulaştırır.

Elmacık su Türkiye’nin her bölgesine bayilik vererek bu eşsiz lezzeti herkesin tatmasını ister. Marka bayilik vereceği kişilere bazı şartlar sunar. Öncelikle açılan bayilikte başka marka su satışı yapılması yasaktır. Su satışının yapılacağı yerin il sağlık müdürlüğü tarafından belirlenen özelliklere sahip olması gerekir. Bayilik veren firmalar arasında olan marka bayilik vereceği kişinin de güler yüzlü, samimi, müşteri memnuniyetine önem veren insanlar olmasını ve iletişim yönü güçlü olmasını ister. Ürünün satış ve dağıtım için yeterli sayıda personel istihdam edilmelidir. Müşteriler mağdur edilmemelidir. Elmacık su girişimcinin yanında olduğunu yaptığı çalışmalarla göstermektedir. Yılların getirdiği deneyimi ve tecrübeyi girişimcilerle paylaşarak onların sıfır risk ile iş hayatına başlamalarını ve kendi işlerinin patronu olmalarını destekleyen adımlar atar.

Elmacık su ailesine katılmak ve dev kadro içinde yer almak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken bayilik formunu doldurmak olacaktır. Bayilik başvurunuzu inceleyen marka yetkilileri en kısa sürede sizinle görüşmeye geçer. Bayilik veren firmalar arasında olan marka size gerekli olan bilgilendirmeyi yaptıktan sonra bayilik şartlarında anlaşmanız hakinde sözleşme imzalanır. Franchise veren firmalar arasında olan marka ile iş hayatına giriş yapmış olursunuz. Marka yetkilileri size ve personelinize gerekli olan işletme, pazarlama ve hizmet eğitimini vereceği gibi aynı zamanda bölgesel desteğini de esirgemez. Marka reklam ve tanıtım işlerinin her biriyle kendisi ilgilenerek sizi de ailesine katar.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum