Üç Boyutlu Dekorasyon Bayilik

Elit Dekor 3D Bayilik Şartları

Elit Dekor Bayilik
Bayilik.Gen.tr

ÜÇ BOYUTLU YAŞAM ALANI

Elit Dekor 3D firması 2013 yılında kurulmuştur. 3D Zemin, 3D cam paneller, Gergi Tavan, Baskılı Duvar kâğıtları, İthal ve Yerli Duvar kâğıtları, 3D Duvar Panelleri ürünleri arasında yer almaktadır. Duvar kaplamasına değişik bir anlayış getirmişlerdir

Örneğin evinizde bir sinema ve film izleme odası olduğunu düşünün. O odayı 3 boyutlu olarak okyanus desenli kâğıtlarla duvarını kaplattığınızı hayal edin bir an için. Sanki okyanusun içinde oturuyorsunuz izlenimi yaratıyor. Teknoloji gerçekten çok ilerledi. Aynadan yapılan duvarlar eve derinlik katarken 3 boyutlu kâğıtlar tamamen farklı bir görsel oluşturmaktadır. Eve farklı bir ava vermektedir.
Aynı şekilde çocuğunuzun odasını hayal kahramanlarının ya da doğa resimlerinin yer aldığı 3 boyutlu kağıtlarla kapladığınızda çok farklı bir ambiyans yaratmış olacaksınız. Çok şık yer ve duvar kâğıtları ile evlerinize, işyerlerinize, okullara farklı bir hava vermek sizin elinizde Elit Dekor 3D ile bu farklılık artık elinizin altında.
Elit Dekor 3D firması bayilik veren bir firmadır. Toplam 6 çalışanı bulunmaktadır. Merkezi Türkiye’de yer alan bir firmadır. Toplam 10 adet şubesi bulunmaktadır.

Şu an için franchising şubesi bulunmamaktadır. Hedeflenen şube sayısı 100 adettir. Üç Boyutlu Dekorasyon Bayilik bilgileri sadece telefonla verilmektedir. Bayilik şartları mağaza olması şartıdır.

Ortalama kurulum süresi 1 aydır. Ortalama kar marjı %100 ‘dür. Yatırımcıya geri dönüşü 6 ay- 1 yıl arasıdır. Girişimciye verilen destekler Personel, Eğitim Desteği, Proje desteği, Yer seçimi, Bölge koruması ve ortak reklam konularıdır.
Üç boyutlu dekorasyon bayilik konusunda bilgi alabileceğiniz ilgili kişi Onur Aydın’dır. Adres Köprübaşi mah Adnan Menderes Cad no 31 serdivan Sakarya Telefon 0532 719 02 87
Son yıllarda çok ilgi gören 3D uygulamasını sizde Türkiye’de yaymak ve markadan kazanç elde etmek istiyorsanız ELİT DEKOR 3D firmasının bayiliğini alın ve karlı çıkın.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap