Geçiş kontrol sistemleri bayilik

Elikon Geçiş Kontrol Sistemleri Bayilik Şartları

Bayilik.Gen.tr

GÜVENLİ YAŞAM YOLU ELIKON

ELIKON 2010 yılında Ankara merkezli olarak kuruldu. Parmak izi okuyucu, yüz tanıma sistemleri, kartlı geçiş sistemleri alanında donanımsal ve yazılımsal ürünlerin ithalatı, toptan satış ve proje çözümleri sağlamaktadır. Turnike geçiş sistemi, plaka tanıma, otopark çözümü, HGS-OGS sistemleri alanında bayilikler vermektedir. ELIKON Geçiş kontrol sistemleri ile daha güvende hissedeceksiniz.
Geçiş kontrol sistemleri bayilik için gerekli sermaye 20.000 TL’dir. İsim hakkı bedeli bulunmamaktadır. Bu yatırıla geri dönüşünüz 12-24 ay arasında olacaktır. Toplamda şube sayısı 2 adettir. Ortalama kar marjı %50dir.
ELIKON hizmet alanı Biometrik ve kartlı geçiş sistemleri üzerinedir. 2010 yılında kurulmuştur. Toplam 9 çalışanı bulunmaktadır. Merkezi Türkiye’dedir. Toplam şube sayısı 2’dir.

Henüz bayiliği bulunmamaktadır. Son bir yılda 1 adet şube açılmıştır. Bayilik için mevcut olan işyerlerinizden devam edebilirsiniz. Girişimcide aranan özellikler daha önce en az 1 yıl bu işi yapmış olması ve mevcut müşteri potansiyelinin olmasıdır.

Bünyesinde elektrik-elektronikten anlayan en az 1 personelin olması, temel bilgisayar bilgisi olan bir personele sahip olması gerekir. Bayilik ve Franchise görüşmeleri önden telefon ve ardından ön görüşme ile olmaktadır.
Hedef Bölge tüm Türkiye’dir. Yani Türkiye’nin her yerine bayilik verilmektedir. İsim hakkı bedeli alınmamaktadır. Minimum nakit ihtiyacınız 20.000 TL’dir.

Gerekli işletme sermayesi 20.000 TL’dir. Ortalama şube kurulum süresi 1 aydır. Gelirden pay alınmıyor sadece ürün alım bedeli olarak düşünebilirsiniz. Ortalama kar marjı %50dir. Girişimciye verilen destekler Eğitim, proje, pazarlama desteği, el kitabı, bölge korumasıdır. Neden bayilik alınmalı: Proje bazlı desteklenerek her türlü teknik bilgiye hızlı bir şekilde ulaşarak karlı işler yapılabilir. İlgili Kişi Ahmet Yıldırım.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap