Döner Bayilik

Ehli Döner Bayilik

Ehli Döner Bayilik
Ehli Döner Bayilik
Bayilik.Gen.tr

EHLİ DÖNER

Döner sektörünün bir numarası olma yolunda her geçen gün ilerleyen ehli döner kaliteli ürün çeşitleri ve dürüst esnaflık anlayışı ile Türkiye’nin bir numarası olma yolunda hızla ilerliyor. Ehli döner her geçen gün büyüyen müşteri ağı ve satış alanı ile karını devamlı yükseltmekte ve müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmektedir. Gıda sektörünün öncü kuruluşu olma yolunda ilerleyen ehli döner bayilik vererek siz değerli girişimcileri bu kalite ile kazanmaya davet ediyor.

Ehli Döner devamlı büyüyen ve kendini geliştiren bir firma olup askeri kantinler, turizm şirketleri gibi birçok firmaya ürün satışları yapmaktadır. Girişimcilerimizi kazanç sistemine dâhil etmek isteyen ehli döner bayilik vererek sizlere mükemmel bir kazanç dünyasının müjdesini veriyor. Yaptığınız masrafı ve ödediğiniz giderleri kısa zamanda geri kazanacak ve kara geçeceksiniz. Markalaşma yolunda adım adım ilerleyen ehli döner bayilik şartları nelerdir? Şartlarımızı okuyun ve geç kalmadan kazanmaya başlayın.

DÖNER EHLİ FRANCHİSİNG İLE KAZANMAK ÇOK KOLAY

Öncelikle ehli döner bayiliği için şubenin nereye açılacağı çok önemlidir. Döner ehli şubesi işlek ve kalabalık yerlerde alışveriş merkezlerinde ve ya insan yoğunluğunun fazla olduğu yerde açılmalıdır. Bunun getirisi ve müşteri potansiyeli daha fazla olacaktır. Şubenin 80 metrekare ve üzerinde büyüklüğe sahip olması ve bahçeli olması, baca ve aspiratör sisteminin olması çok önemlidir. Eğer azimli ve kendinizi ispatlayarak para kazanmak istiyorsanız sizlere zor gelmeyecek bu şartları yerine getirerek %50 civarında kar etme şansını yakalayabilirsiniz.

Siz ve personeliniz için her türlü desteği sağlayacak olan ehli döner sizlerin de bu kara ortak olmanızı sağlıyor. Ortalama 200.000 TL civarında şube açılış bedeli olan ehli dönerde %50 civarında net kar ve günlük 2.500 TL civarında günlük ciro imkânı sizleri bekliyor. Ehli dönerin cadde, avm, havalimanı, üniversite kampüsü gibi yerlerde açılması karınızı arttıracaktır. Yatırdığınız bedeli kısa süre içerisinde geri kazanarak kara geçebilirsiniz. Ehli döner kaliteli mamulleri ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ile siz girişimciler ile beraber büyümeye devam etmeyi hedefliyor. Sizde ehli döner ailesine katılmak için geç kalmayın.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Lezzetizade Yöresel Yemekler Gıda Ltd. Şti.
Kuruluş 2013
Toplam Çalışan Sayısı 35
Toplam Şube Sayısı 3
Hedeflenen şube sayısı 40

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 150.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 180.000 TL
İsim Hakkı Bedeli Belirtilmemiş
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  12-36 AY
Ortalama Kar Marjı %80
Reklam Katılım Ücreti %2
Gelirden Pay %3
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap