Erkek Giyim Bayiliği

Efali \ Fuba Giyim Bayilik

efalli fuba giyim bayilik
efalli fuba giyim bayilik
Bayilik.Gen.tr

Efali\Fuba Giyim

1990 yılında kumaşçılık ile bayilik sektörüne atılan firmamız siz değerli müşterilerimize kalitede ve Hizmette fırsatlar ve ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. 1990 yılında başladığı sektörde yolculuğuna 1996 yılında erkek hazır giyim olarak devam etmektedir. Her zevkten erkeğin giyim tarzını düşünerek kaliteyi ve güvenceyi bir arada buluşturan Efalli/ Fuba Giyim siz değerli müşterilere hizmette ayrıcalıklar ve fırsatlar sunmaya devam ediyor.

Efalli / Fuba Giyim Bayilik serüveni kumaşçılık ile 1990 yılında başlamıştır. Bursa’da ticaret hayatına başlayan marka emin adımlarla hızla ilerlemiş ve sektörünün öncüleri arasında yerini almıştır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka başladığı tekstil yolculuğunda gücen, kalite ve titizliği bir arada sunmanın mutluluğunu yaşamıştır.

Efalli\ Fuba giyim 1990 yılında başladığı yolculuğu 1996 yılında erkek hazır giyim sektörüne yönelerek taçlandırmıştır. Giyim bayiliği vererek çalışmalarını bir adım öteye taşımak isteyen firma tüm dünyada tanınan marka olmak istemektedir. Franchise veren firmalar arasında öncü olan marka birinci sınıf işçilik ce malzeme kullanarak her zevkten erkeğin giyim tarzına hitap etmektedir. Pantolon, gömlek üretiminde öncü olan Efalli\ Fuba giyim herkes tarafından tercih edilir.

Efalli\ Fuba Giyim Bayilik Şartları

Efalli\ Fuba giyim tekstil sektöründeki tüm zorluklara göğüs gererek kendisine bu sektörde alan yaratmıştır. Firma bayilik veren firmalar arasında bulunarak girişimcinin yanında yer alır. Onlara yılların verdiği tecrübelerinden yararlanmaları için olanak sunar. Giyim bayiliği veren marka vermiş olduğu bayilikle yeni Pazar alanı yaratır ve var olan müşteri kitlesine yenilerini eklemek ister.

Efalli \Fuba giyim bayilik vereceği kişilere bazı şartlar sunar. Öncelikle güler yüzlü, iletişim yönü güçlü, dinamik, yenilikçi ve yaratıcı ekiple çalışmayı ister. Alanında uzman ekiple yola devam eden marka bayilik veren firmalar arasında farklı olarak “Kalitede süreklilik”, “En uygun fiyat”, “Güven ve dürüstlük” ilkeleriyle yola çıkar. Bu yüzden ekibe katacağı kişilerin de kendi vizyonlarını benimsemelerini ister.

Efali\ Fuba giyim erkek sektöründe aktif olarak çalışır. Giyim bayiliği konusunda iddialı olan firma tek ceket, takım elbise gibi ürünler sunar. Müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı önceliği olan firma üretimini İzmir, Bursa ve İstanbul’da yapar. Bayilik veren firmalar arasında bulunan markanın Bursa’da Buttim ve Tuz pazarı olmak üzere iki şubesi mevcuttur. Bunlara yenilerini eklemek isteyen marka bayiliği sadece Türkiye’ye değil, tüm dünyaya vermeyi amaçlamaktadır.

Efalli\ Fuba Giyim global ticaret hayatında bulunmak için bayilik vermek ister. Bayilik şartlarını firma yetkilileri ile görüşerek isim hakkı ya da kurulum bedeli olarak ne istediklerini ve diğer taleplerini öğrenebilirsiniz. Franchise şartlarında anlaştığınız takdirde firma yetkilileri size ve personelinize pazarlama, hizmet desteği ve bölge koruması verir. Reklam ve tanıtım çalışmalarını firma yetkilileri yürütür. Bayilik veren firmalar arasında olan marka ile çalışmanız durumunda kazancınız en kısa sürede % 100 artacaktır.

Güler yüzlü, iletişim becerisi güçlü, dinamik yenilikçi ve işini seven gerek müşteri memnuniyetini ön planda tutan gerekse de bayi avantajları ile kendini geliştiren bayiler aramakta olup bir takım kolaylıklar ile sizlerle bu yola çıkmaktayız.

Kalitede süreklilik ve hizmet ayrıcalığı ile hem müşterilerin hem de bayilik vereceğimiz şahısların yanında yer almaktayız. Belli bir konseptin olması, yönetim kabiliyeti ve uygun şartlar altında bayiler için çeşitli avantajlar sunup bu yolda ilerlemekteyiz. Efalli/Fuba Giyim global ticaret yaşantısında firma yetkilileri ile görüşerek isim hakkı olsun kurulum bedeli olsun bayilik alacak kişiler ile görüşmektedir. Ayrıca firma yetkilileri size ve personellere pazarlama, hizmet desteği de vermektedir.

Efalli/ Fuba Giyim kalitede önceliği ile hizmette sınır tanımaz güler yüzlü, ekip çalışmasına yatkın ve özverili bir şekilde faaliyet göstermektedir. Hizmet noktasında müşterilerden gelen talepleri öncelikli sıralamalarda en üst düzeyde tutan Efalli/ Fuba Giyim kurulduğu yıldan bugüne kadar siz değerli müşterilere gerek satış öncesi gerekse de satış sonrası ilgi düzeyinde ayrıcalıklar tanımaktadır.

Gerek şık giyim modelleri ile gerekse de kaliteli ve modaya uygun çeşitleri ile Efalli/ Fuba Giyim sektörde Türkiye’de yerini almış olup siz değerli müşterilere hizmet sunmaktadır. Yılların deneyimi ve tecrübesi ile sektörde lider kuruluşlardan biri olan Efalli/ Fuba Giyim her zaman siz değerli müşterilerin öncelikleri arasında olup geniş çeşit avantajı ve çalışkan ekip arkadaşları ile sizlere daima hizmette en iyiyi ve en güzeli sunmaya devam edecektir.

Giyim sektörü deneyim ve kaliteyi bir arada buluşturmayı öngörür. Efalli / Fuba Giyim de senelerin verdiği deneyim ve kaliteli çeşitleri ile müşterilerimizin memnuniyetini temel ilke edinmiştir. Bu temel ilke doğrultusunda her zaman büyüyen ve gelişen Efalli/ Fuba Giyim  müşterilerine sınır tanımaz hizmet ve güler yüzlü personelleri ile yaklaşım göstermektedir. Her daim temel prensip olarak kaliteyi ilke edinen firmamız müşterilerinin dilek ve önerilerini de ön planda tutmaktadır. Yılar önce çıktığımız bu yolculukta her daim müşteri memnuniyeti ve sadakatini göz önünde bulunduran Efalli/ Fuba Giyim kaliteli ürünleri ve çeşitleri ile sizler ile büyümeye devam edecektir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap