Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Doping Çiğköfte Bayilik Şartları

DOPİNG ÇİĞKÖFTE Bayilik Şartları
DOPİNG ÇİĞKÖFTE Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

DOPİNG ÇİĞKÖFTE

Kendinizi daha enerjik ve formda hissetmek için doping çiğköfte yemelisiniz. Firma sağlığınıza sağlık katacak üretim ile yiyecekleri hazırlamaktadır. Tamamen doğal ve bitkisel ürünler kullanarak hazırlanan çiğköftelere talep fazladır. İçinde 14 farklı bitkiden oluşan karışım vardır. Üretimde kullandığı bulgur, salça ve baharatlar en iyi yerlerden alınır. Yeşillikler steril ortamlarda yıkanır ve sunuma hazırlanır. Firma üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir.

Türk damak tadını daha fazla kitleye ulaştırmayı hedef edinen kurum, bayilik veren firmalar arasında yer alır. Geleneksel lezzetimiz olan çiğköfteyi steril ortamda, el değmeden üretirler. Müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapan firma sunumda hatasız olmayı hedefler. Güler yüzlü ve samimi ekibi bir dediğinizi ikiletmez.

DOPİNG ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilerin önünü açmak isteyen firma bayilik verir. Yatırımcı yanında olup, her anlarında onlara destek veren doping çiğköfte, daha fazla kitleye ulaşmayı hedef edinir. Verdiği bayilikler ile yeni Pazar alanı yaratır. Diğer firmalardan en büyük farkı çiğköfte yanında şifa verir. Firma vereceği bayilikten isim hakkı almaz.

Yatırımcı yılların verdiği deneyimi, lezzeti ve markayı kullanarak kendi kitlesini oluşturur.  Bayiliği alan yatırımcının kazançlı çıkması için elinden geleni yapar. Firmadan bayilik almak için öncelikle başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Doldurduğunuz başvuru formunu firma yetkilileri inceleyip, en kısa sürede sizi ararlar ve görüşmeye çağırırlar. Eğer görüşme olumlu geçerse sizle bayilik anlaşması imzalarlar.

Bayilik anlaşması ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Bayilik anlaşmasından itibaren firma size her türlü desteği verir. Açmak istediğiniz iş yerinin büyüklüğüne göre dekorasyon çalışmalarını başlatırlar.

Açacağınız iş yerinin dekorasyonunun firmanın konseptine uygun olması önemlidir. Firma ilk günden itibaren size gereken desteği verir. Size ve çalıştıracağınız personele pazarlama, işletme ve sunum eğitim verir. Bu eğitimler ara dönemlerde devam eder. Yardıma ihtiyacınız olan her anda firma yanınızda olacaktır. Alanında uzman ve donanımlı kişileri size yönlendirirler. Yürütülecek reklam çalışmalarını firma yönlendirir. Hiçbir bedel almadan bunu yapar. Firmadan alacağınız bayilik ile pek çok kazancınız olacaktır.

Doping Çiğköfte Bayilik Şartları ile Çevre edinip, daha fazla insana hitap edebileceksinizdir. Firma açılışa özel hediyeler gönderir. Bu hediyelerin satışından ilk kazancınızı elde edersiniz. Daha sonraki satışlardan kazancınızı % 100 artırabilirsiniz. Firma bayiliklerine gönderdiği ürünleri günlük ve taze gönderir.DOPİNG ÇİĞKÖFTE  El değmeden vakumlu poşetlere hazırlanır. Müşterilerinize steril ürünler servis edersiniz. Düşük maliyete çok kazanç sağlarsınız.

doping-cigkofte

Doping Çiğköfte Bayilik Şartları

Bayilik İncelemesi

Firmanın Tam Adı: DOPİNG ÇİĞKÖFTE
Kuruluş Yılı : 2006

Toplam Şube Sayısı: Türkiye genelinde toplamda 106 şube bulunmaktadır.
Merkeze Ait Şube Sayısı : 0
Son 1 yılda Açılan Şube Sayısı : (Belirtilmemiş)

Reklam Katılım Ücreti : YOK
Gelirden Pay : YOK
Ortalama Kar Marjı : % 100

İsim Hakkı Bedeli : Yok
Reklam Payı : Yok
Cirodan Pay : Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti : (Belirtilmemiş)
Ortalama Şube Açılış Maliyeti : (Belirtilmemiş)
Minimum Nakit İhtiyacı : (Belirtilmemiş)
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi : (Belirtilmemiş)
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi : 1 – 6 Ay

Gerekli İş Yeri Özellikleri : Bayi sistemlerine uyumlu işyerleri tercih edilmektedir.
Girişimcide Aranan Özellikler : Birlikte kazanç sistemine uygun kişiler.

Girişimciye Verilen Destekler : (Belirtilmemiş)
Ortalama Şube Kurulum Süresi : 2 -3 Hafta
Bayilik / Franchise Paket(ler)inin İçeriği: Yukarıda Belirtilmiştir.
Hedef Bölgeler : Dünya geneli

İletişim Bilgileri

İlgili Kişi : (Belirtilmemiş)
Telefon 1: +90 212 475 5 476
Telefon 2: +90 551 442 25 46
Adres : Uğur Mumcu Mah H Cad. No:26 Sultangazi / İstanbul
E-mail : info@dopingcigkofte.com

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap