Kapı Bayiliği Veren Firmalar

Doorel Bayilik Şartları

doorel kapı bayilik
Bayilik.Gen.tr

DOOREL İLE SAĞLAM KAPI GÜVEN SAĞLAR

Doorel kapı adlı firmamız iş hayatına ilk olarak 1963 yılında kontrplak üretim yaparak başlamıştır ve her defasın da çıtayı yükselterek 1992 yılında doğrama kapı alanında boy göstererek bununla da yetinmeyerek hedefini yüksek tutup 2000 yılında pres kapı üretimi ile büyüme göstermiştir. Kurulduğu günden bu yana müşterilerine en iyi hizmeti suna bilmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip edip hizmette ufkunu hep en ileride tutmuştur.

Tüketicinin ihtiyaç ve taleplerini en iyi şekilde yerine getirmeye özen gösteren doorel, pvc membran kapı sektöründe de müşteri güvenliği ve memnuniyetini esas alarak ilerlemiştir.

İnsanların evlerinde huzurlu ne rahat oturabilmeleri için kapının sağlam olması hep güveni ifade etmiştir. Bizde bu bilinç ve duyarlılıkla işimizde müşterilerimize layık olabilmek için kapılarımızı en sağlam olacak şekilde üretmekteyiz. Aynı zamanda güvenliğin ve sağlamlığın yanı sıra en uygun fiyat seçeneği sunarak müşteri memnuniyetidir.

Doorel kapı olarak ilk önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyeti, güvenirliği, modern tasarımlarla yenilikçiyi , kapı üretimi sırasında ve sonrasında insanlara ve doğal çevreye karşı kendimizi sorumlu hissetme , müşterilerimize samimi ve güven veren bir anlayışı kendimize hedef kabul ettik.

Tüm hizmetlerimizin odak noktası müşteri memnuniyetimizdir. Kalitenin, esnek tasarımın, kapı alanında yeniliklerin, müşterilerin taleplerine en uygun şekilde tasarım yapacak alanında uzman ekibiyle yüksek düzeyde hizmet vermek işimiz sağlam yapısıdır.

Çalışmalarımıza gayret verecek vizyonumuz;

Yerel ve global alanda Türkiye’yi ve firmamızı kapı sektöründe en ileri düzeyde, güven verecek şekilde, yüksek kaliteye sahip üretimlerimizle, farklılıklar sunarak lider konuma gelerek temsil etmek.

Yukarıdaki vizyon ve misyonumuza uygun kişilere kapı bayiliği vererek bu hedeflere hep beraber büyüyerek yürümek.

Sizde bu büyük hedefte kapı bayiliği alarak gücümüze ortak olursunuz.

DOOREL Kapı Bayilik şartları;

  • Kapı bayiliği vereceğimiz firmaların:
  • -bayi açacakları yerler yeterli büyüklükteki showroomlar.
  • -İsim hakkı bedeli alınmayacaktır.
  • -minimum şube açış maliyeti: 12000 TL
  • -ortalama şube açış maliyeti: 18000 TL
  • -Girişimciye verilen destekler: pazarlama desteği, bölge koruması, ortak reklam

 

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum