Döner Bayilik

Dönerhan Bayilik Şartları

Dönerhan Bayilik
Bayilik.Gen.tr

DÖNERHAN

Türk halkının severek yediği döner, ekmek arası, İskender, sade, pilav üstü ve dürüm gibi çeşitleri ile uzun yıllardır ağızları tatlandırıyor. Çoluk çocuk herkesin severek yediği ince kıyım et olan döner, sos ve yoğurtla da ayrı bir güzel. Bu güzel lezzeti en iyi şekilde sunan Dönerhan, Samsun’ un en gözde mekanlarından biridir.

Sadece döner değil, pide ve tatlı çeşitleri ile güler yüzlü bir hizmet sunuyor. Kıymalı pide, kaşarlı pide, peynirli pide, sebzeli pide, sucuklu pide, pastırmalı pide, Görele kıymalı pide, Görele peynirli pide, Görele karışık pide çeşitlerini açık veya kapalı seçenekleriyle sunar.

DÖNERHAN BAYİLİK ŞARTLARI VE İMKÂNLARI

Serpme kahvaltı, çorba, salata gibi zengin menüsü ile Samsunluların bu güzel mekânından, başka bir şehirde, aynı kalitede, farklı bir işletmeci ile görmek isteyen bu tadın, tiryakileri vardır, elbet! Et çeşitleri ile ilgili birçok tat bulmak mümkün ülkemizde, döner, kebap, köfte ve kuşbaşı etler, lokanta sektörünün en güçlü gelir kaynağıdır.

Özelliklede Türk erkekleri ete çok düşkündür. Hayatına farklı bir yol çizmek isteyen, şansını birde ticarette denemek isteyen, döner bayilik sistemi hakkında bilgi sahibi olan yatırımcılara tavsiye edilebilecek bir firma olan, Dönerhan Bayilik Şartları ile ilgili açıklamalar bulunmaktadır.

Bu Dönerhan Bayilik Şartları şunlardır;

İsim Hakkı Bedeli olarak talep edilen tutar 50 bin TL, Ortalama Metrekare Maliyeti 800 TL, Minimum Şube Açılış Bedeli 200 bin TL, Ortalama Şube Açılış Bedeli 350 bin TL, Minimum Nakit İhtiyacı 150 bin TL, Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 50 bin TL, Ortalama Şube Kurulum Süresi 30 gündür.

İşletmeci firmanın elde edeceği imkânlar’ da Gelirden pay %3, Ortalama kâr marjı %55, Yatırımın ortalama geri dönüş süresi 12/36ay’dır. Girişimciye verilen destekler ise, proje desteği, personel desteği, eğitim desteği, pazarlama desteği, yer seçimi ve bölge korumasıdır.

Bunun gibi pek çok konuda size yardımcı olmaya söz veren, arkasında duran ve pratikte de bu başarıya imzasını atmaya hazırlanan Dönerhan Bayilik Şartları ile döner bayilik hakkında bilgi sahibi olur da, bayilik almamak mümkün olamaz!

 

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap