Dersane Kolej Bayilik

DOĞA KOLEJİ BAYİLİK

Doğa Koleji Bayilik
Doğa Koleji Bayilik
Bayilik.Gen.tr

EĞİTİMDE KALİTENİN ADI DOĞA KOLEJİ BAYİLİK ŞARTLARI

Eğitim ve öğretim hayatına 2002 yılında başlayan doğa koleji eğitimde çağdaş ve mantığa dayalı sistemler ile başarılı nesillerin yetişmesini sağlamaktadır. Sadece dersler ile yetinmeyen ve sanat, spor gibi dallarda da eğitim veren doğa koleji genç nesillerin başarısı için ter döküyor.

Birçok alanda aldığı başarı ödülleri ile markalaşma yolunda emin adımlar ile ilerleyen doğa koleji kuruluşundan sonraki 13 yıl içerisinde 44 bölgede 105 şubeye ulaşarak eğitim alanında başarılı bir şekilde hizmet vermektedir. Doğa kolejleri misyonunu ve eğitim ağını daha da genişletmek için siz girişimcilere fırsatlar sunmaktadır. Siz de doğa koleji franchising başvurusu yaparak eğitimin öncü markası doğa koleji ailesine katılabilir ve eğitim alanında söz sahibi olabilirsiniz. Franchising için gerekli şartları sizler için derledik.

Eğitimin köklü markası olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen doğa kolejleri artık girişimciler için yeni fırsatlar sunuyor. Siz de doğa koleji franchising sistemi ile bulunduğunuz bölgede özel eğitim kurumu açabilir ve kazancımıza ortak olabilir, kariyerinizde dönüm noktasını doğa kolejleri dersane / kolej bayilikleri için gerekli şartlar en başında öğrenci ve velilerin eğitimden memnun kalması ve aradıkları her an kendilerine güler yüzlü sıcak bir muhatap bulabilmeleridir. Türkiye genelinde franchising verecek olan doğa koleji franchise sistemi şartlarının ikincisi 600.000 TL civarında yatırım maliyetinin sağlanmasıdır. Franchisingi için 100.000 TL giriş bedeli girişimcilerden talep edilmektedir.

%20 kar marjı ile çalışmayı vaat eden doğa koleji siz girişimcilere %6 ciro payı vermektedir. Pazarlama eğitimi ve proje eğitiminin yanı sıra personel konusunda da eğitim desteği sunmaktadır. Teknolojiyi eğitim ile buluşturan her geçen gün kendini yenileyen doğa kolejleri ile sizler de kazanabilirsiniz.

Site adresinden, 444 36 42 numaralı telefondan ve Barbaros Mahallesi Halk Caddesi Kardelen Sokak No:2 İncity C Blok Ataşehir/İSTANBUL adresinden bizlere ulaşabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Doğa kolejleri ile kazanmak ve eğitim alanında yenilikler ile isminizi duyurmak için daha ne bekliyorsunuz. Vakit kaybetmeden bize ulaşın ve doğa okullarının imkânlarından yararlanmaya hemen başlayın.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap