Oto Yıkama Bayilik Veren Firmalar

Dmax Oto Yıkama Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

Dmax Oto Yıkama Bayilik
Dmax Oto Yıkama Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Dmax Oto Yıkama

1998 yılında Almanya’da kurulan Dmax Oto yıkama, geniş ürün yelpazesine sahiptir. Araç koruma ve bakımında gelişmeleri takip etmektedir. Sektörünün öncüleri arasında olan firma araç koruma ve bakımda yenilikleri piyasaya sürmüştür. Türkiye’de 20’den fazla şubesi olan firma, bayilik veren firmalar arasındadır. Müşteri memnuniyetine önem veren firma, temizlik ve bakımda kimyasal ürünler kullanmaz.

Önce insan ve insan sağlığı diyen firma, katkısız ve doğal malzemeler kullanır. Sağlık Bakanlığı onaylı malzemeleri kullanır. Firma, tüm personeli ile oto bakımında ilk sıralarda yer alır. Firma araç koruma, yıkama ve bakım servislerinde son teknoloji ürünlerini kullanır. Firma araç koruma ve bakımında diğer firmalardan farklı bir yol izlemektedir.

Dmax Oto Yıkama Bayilik Şartları Ve Franchising Bedeli

Girişimcilere kendi işinin patronu olma fırsatı sunan dmax oto yıkama, pek çok konuda yatırımcıya yardımcı olmaktadır. Verdiği bayilikler ile daha fazla kesime ulaşmayı amaç edinirler. Kaliteli ve farklı hizmetleri ile herkesi tanıştırmak üzere yola çıkmışlardır. Yatırımcı, firmanın bunca yıllık tecrübesini ve markasını kullanarak ticaret hayatına giriş yapar. Ticaret ve iş hakkında bilgisi olmayanlara firma gerekli eğitimi vermektedir.

Firmadan bayilik almak için öncelikle iletişim numaralarından firma yetkilileri ile görüşmeniz gerekir. Firma yetkilileri başvurunuzu olumlu bulurlarsa, bayilik anlaşması imzalanır. Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Firma anlaşma imzalandığı ilk günden itibaren size ve yanınızda çalıştıracağınız personele yaklaşık 1 ay sürecek eğitimi Ankara’da verir. Bu eğitimler ara dönemlerde tekrar eder.

Firma yardıma ihtiyaç duyduğunuz her anda sizin yanınızda olacaktır. Firma isim hakkı bedeli olarak 1000 dolar istemektedir. Açılacak olan bayiliğin reklam ve tanıtım çalışmalarında yanınızda olacaktır. Firma minimum şube açılış bedeli olarak 39000 TL istemektedir. Ortalama şube açılış bedeli 49000 TL’dir. Firma açılacak olan bayiliğin dekorasyonunun kendi belirledikleri standartlarda olmasını ister. Açılacak olan bayiliğin yer seçiminden dekorasyon aşamasına kadar her aşamada firma yanınızda olacaktır. Firma yetkilileri ile beraber açmak istediğiniz bölgede yer belirlendikten sonra en geç 1 ay içerisinde iş yerini açılışa hazırlarlar.

Firma işe başladığınız andan itibaren tüm çalışmalarınızda yanınızda olur. Yapmış olduğunuz yatırımdan en kısa sürede kazanç elde etmeye başlarsınız. Yapmış olduğunuz yatırımı ilk 1 ay içerisinde kazanabilirsiniz. Düşük maliyete yüksek kazanç elde edersiniz. Kısa süre içinde % 100 kar edersiniz. Hem siz hem de oluşturduğunuz teknik ve satış elemanları kazanırsınız.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap