Halı Bayiliği Veren Firmalar

Dinarsu Halı Bayilik Şartları

Dinarsu Halı Bayilik
Dinarsu Halı Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Dinarsu Halı Bayilik

Tecrübesiyle, hayallerinizi süsleyen, yenilikleriyle hayallerinizi büyüten, teknolojisiyle hayallerinizi renklendiren, Türkiye’nin ve Dünya’nın bir Numaralı Halı Markası olan ve ERDEMOĞLU HOLDİNG şirketler topluluğu bünyesinde yatırımlarına büyük bir hızla devam eden, halıda devrim yaratan DİNARSU HALI bayisi olmayı ister misiniz?

1955 yılında İstanbul ‘da kurulan, 1975 yılında işini büyütüp Çerkezköy entegre tesislerine taşınan, 2005 yılında ERDEMOĞLU Holding şirketler topluluğunu bünyesine katan ve 2011 yılında Ak-Al İpliği bünyesine katıp, yeniden yapılanarak, DİNARSU ürün yelpazesini genişleterek tüketici ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek, Modernizasyon ve Kapasite arttırıcı yatırımlarını her daim sürdürmektedir. Dinarsu markası yurdumuzda ve dünya da lider yapmak üzere 60. yılımızda bayimiz olmayı ister misiniz?

Çevre temizliği ve sağlık konusunda tüm sorumlulukları yerine getiren ve yılların tecrübesiyle konforun keyfini bizimle sürmeye ve sürdürmeye ne dersiniz? Hayallerinizin gerçek olması için, özel tasarım halılar ile iç mekanlarımızı konsepte uygun bir şekilde bizimle dizayn etmek isterseniz.

Çim halıda, TSE ve Uluslararası kalite belgeli, Uefa ve FİFA tarafından onaylı ve Sanayi Bakanlığından 7 (yedi) yıla kadar ürün garantili, suni çim çeşitlerimizle, Dinarsu CE sertifikasına sahip ilk ve tek Tufting halı üreticisidir. 60. YILIMIZDA Dinarsu halı bayiliği dağıtmaya devam ediyor. Hayallerinizi ertelemeyin. Birlikte Güzel yarınlara.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

  • MERHABALAR ELİF HANIM SİZİ TAKİP ETMEYE BAŞLADIĞIMDAN BERİ GERÇEKTENDE BAYİLİK KONUSU İLE İLGİLİ ÇOK İYİ BİR BİLGİ BİRİKİMİNE SAHİP OLDUM.. BEN İSTANBULDA ÖZEL BİR ŞİRKETTE MAĞAZA YÖNETİCİLİĞİ YAPMAKTAYIM 31 YAŞINDAYIM ASLEN DİYARBAKIRLIYIM. KENDİ MEMLEKETİME YERLEŞMEK İSTİYORUM VE HAYATIMI ORDA DEVAM ETTİRMEK İSTİYORUM ONUNLA İLGİLİDE ORADA NE İŞ YAPABİLİRİM VEYA KURABİLİRİM DÜŞÜNCESİYLE UĞRAŞIYORUM BİRMİKTAR SERMAYE SAHİBİYİM VE BU SERMAYEYİ EN OPTİMAL BİR ŞEKİLDE YATIRIMA ÇEVİRME DÜŞÜNCESİNDEYİM BANA BU KONUYLA İLGİLİ NASIL BİR YARDIMINIZ DOKUNABİLİR SAYGILAR