İngilizce Kursu Bayilik

DİLKO English Bayilik Şartları

Dilko English Bayilik
Dilko English Bayilik
Bayilik.Gen.tr

DİLKO ENGLİSH’TEN BAYİLİK FIRSATI

  Dilko english yabancı dil alanında ciddi anlamda başarı sağlamış ve kendini ispatlamış bir dil kurumudur. Yetkili firması uzdem A.ş ile birlikte yeni fırsatlar ve gelişime açık seçenekler sunmakta eğitim alanındaki başarısına hedef alanlarını büyüterek devam etmektedir. Türkiye’de Avrupa Birliği şartlarına en uygun biçimde ve standartlara en uygun olarak eğitim hayatına devam eden dilko english sizlere bayilik alma fırsatı sunuyor. Dilko english yabancı dil eğitim kursu 1977 yılından günümüze kadar değişen ve gelişen eğitim teknolojileri ile birlikte bir numaraları kurumlar arasında yerini almış bulunmaktadır.

  Dilko english öğrenci odaklı ve kalite sağlayan çalışmaları neticesinde yeni bir karar alarak olan şube sayısını çoğaltmayı ve bu eğitimi Türkiye’nin birçok yerine yayarak yaygın dil öğrenimine yeni bir bakış açısı kazandırmayı hedeflemektedir. Sizler de bayilikler için başvuru yapabilir Dilko english bayilik şartları ile ilgili bilgiler alabilirsiniz. Dilko english bayilik şartları için gereken koşullarını ve nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini birkaç cümle ile sizlere aktaralım.

Bayilik almak için Dilko english bayilik koşulları şu şekildedir. Öncelikle bayilik almaya karar verilmişse franchise danışmanı ile bir ön görüşme yapılması uygun olacaktır. Geçmiş başarısı ile sizlere bir fırsat sunan dilko hakkında her şey sorularak cevap alınmalı ve buna göre bir yol izlenmelidir. Dilko english bayilik koşulları için sermayeye bakıldığında İsim hakkı olarak ödenecek bedel 10000 dolar civarıdır. Şube alınırsa şayet kurulum süresi 2 ayı kapsar. Gelirden pay ve reklam katılım ücretleri alınmaz.

Yatırımın geri dönüşümü ile ilgili net bir bilgi verilmemekle birlikte girişimci 1 yılı göz önüne alarak hareket etmelidir. Kar marjı göz önüne alındığında ortalama marjı %100’ dür. Girişimciye bazı destekler verilmekle birlikte bunlardan bazıları şunlardır. Personel, eğitim ve proje destekleri, pazarlama desteği, el kitabı broşür desteği, bölge koruması ve orta reklam desteği gibi desteklemeler. Dilko english bayilik koşulları için daha fazla bilgi almak isterseniz Dilko english ilgili kişisi ile irtibata geçebilir tüm sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Dilko Bayilik

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap