Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

DEVRAN Çiğköfte Bayilik Şartları

DEVRAN Çiğköfte Bayilik Şartları
DEVRAN Çiğköfte Bayilik
Bayilik.Gen.tr

DEVRAN ÇİĞKÖFTE

2005 yılında Mehmet Işık, Kayhan Çelik ve Ahmet Bulut ortak girişimleri ile kurulmuştur. Firma kurulduğu günden bu yana titiz ve özverili çalışmaları ile büyümüştür. Üretim için gerekli, tüm belgelere sahip olan Devran çiğköfte, müşteri memnuniyetine ve insan sağlığına önem verir. Önceliği insan sağlığı olduğundan dolayı, üretimlerinin hepsi gıda kontrollerinden geçer. Üretim için steril ve temiz üretim alanlarına sahiptir.

“Damak tadında iddialıyız” sloganı ile hareket eden firma, Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Geleneksel lezzetimiz olan çiğköfte içinde birbirinden farklı baharatlar kullanır. Dünya standartlarında üretim yapan firma, lezzetini daha fazla kitleye ulaştırmayı amaç edinir. Müşterilerinin takdiri ile büyümüştür.

DEVRAN ÇİĞKÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilerin önünü açan Devran çiğköfte, onlara kendi işlerinin patronu olma imkânı sunar. Yatırımcılar yılların verdiği tecrübe, lezzet ve markayı kullanma haklarına sahip olacaktır.

Firma yeni Pazar alanı edinmiş olacaktır. Böylece daha fazla kesime ulaşacaktır. Firma yatırımcılardan isim hakkı talep etmez. Açılacak bayiliğin kurulum giderleri yatırımcı tarafından karşılanır. Franchising bedeli hakkında bilgi almak için firmayı aramanızda fayda vardır. Size gerekli bilgileri vereceklerdir.

Firmadan bayilik almak için öncelikle bayilik başvurusunda bulunmanı gerekir. Bayilik başvurunuz yetkili kişiler tarafından değerlendirilir. Sizle çalışmak isterlerse, geri dönüş yaparlar. Sizle görüştükten sonra, bayilik anlaşması imzalanır.

Anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Firma, bayilik için bazı şartlar ister. Buna göre yatırımcı, açacağı iş yerini, bulunduğu şehirde en işlek caddeye açmak zorundadır.

Müşteri potansiyelinin fazla olması için bunu isterler. Açılacak iş yerinin büyüklüğüne göre kurulum giderleri artar. Firma anlaşmadan itibaren size ve iş yerinizde çalıştıracağınız personele pazarlama, sunum ve işletme eğitimi verir. Bu eğitimler ara dönemlerde devam eder.

Firma ara dönemlerde denetlemeler yapar. Yatırımcının, firma ile aynı vizyon ve misyonu taşıması önemlidir. Temiz, çalışkan, dürüst olması gerekir. Firma açılacak iş yerinin reklam ve tanıtım çalışmalarını yürütür. Var olan müşterilerini size yönlendirirler. Yaptığı reklam ve tanıtım çalışmalarından bedel istemez.

Açılışa özel hediyeler gönderir. Bu hediyelerin satımı ile ilk kazancınızı elde edersiniz. Daha sonra firmanın desteği ile kazancınız % 100 artış gösterecektir. Firma ne zaman yardıma ihtiyacınız olursa, alanında eğitimli ve donanımlı kişileri ile yardımınıza gelecektir. Açacağınız iş yerine gönderilecek olan ürünler günlük ve vakumlu poşetlerle gönderilir. El değmeden steril ortamda hazırlanır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap