Çanta bayilik ve çanta bayiliği veren firmalar

DETAİLS ACCESSORİES BAYİLİK

DETAİLS ACCESSORİES BAYİLİK
DETAİLS ACCESSORİES BAYİLİK
Bayilik.Gen.tr

DETAİLS ACCESSORİES

Details Accessories uzun yıllardır ülkemizde aksesuar hizmeti veren Portekiz asıllı bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Bu sektöre giriş yapmak isteyen yeni girişimciler ise aksesuar ve çanta bayilikleri ile sektöre adım atmayı planlıyor. Bu açıdan bakıldığında dünya üzerinde geniş hacimli hizmet veren Details accessories girişimciler için bayilik veren firmalar arasında en iyi tercih oluyor. Dünya üzerinde özellikle Avrupa ve Güney Amerika’da hizmet veren Details Accessories Türkiye’de de hizmetlerini genişleterek franchise veren firmalar arasında yerini alıyor. Geniş ve tanınmış bir firma olarak karşımıza çıkan Details Accessories aksesuar ve çanta ürünleri ile müşterilere aksesuar ve çanta bayilikleri konusunda geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.

Bayiliklerin en büyük avantajı sektöre yeni atılan girişimcileri sıfırdan bir müşteri potansiyeli oluşturma masrafından kurtarıyor. Bayilik veren firmalar ortak olarak bu avantajı girişimcilere sunarken Details accessories firması tüm dünya üzerinde verdiği hizmetler ile franchise veren firmalar arasında en iyi tercih oluyor. Aksesuar ve çanta sektöründe adını duyurmuş bir firmayı tercih eden girişimciler bu sayede daha ilk günden kazanmaya başlıyor.

Details Accessories Bayilik Şartları

2014 yılı gelişme planına göre ülkemizde 3 yeni mağaza açan Details accessories genellikle gelişmiş alışveriş merkezlerinde boy gösteriyor. İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa ve Antalya başta olmak üzere birçok şehirde bayilikleri bulunan Details Accessories bayilik veren firmaların başında geliyor. İlk madde olarak 40 ile 80 metrekarelik bir mağaza alanı şartı bulunan bayilikte girişimcilere 3.500’den fazla ürün seçeneği sunuluyor. Bovizza Franchising kalitesi ile hizmet veren Details, ginimizin en büyük aksesuar bayilik firmalarından birisi. Genel anlamda bakacak olursak Details Accessories ile çalışmak isteyen girişimcilerin isim hakkı için bir miktar para ödemeleri gerekiyor. Ayrıca mağaza içerisine kurulacak bütün konsept sistemler de girişimci tarafından karşılanıyor.

Details Accessories hazır giyimden aksesuar ve çanta çeşitlerine kadar birçok alanda hizmet veren bir dünya markası. Genellikle alışveriş merkezlerinde tercih edilen bu marka müşterilere uygun fiyata kaliteli ürünler sunma amacı ile çalışarak geniş bir müşteri hacmine sahip durumda. Bu sayede Details Accessories farkını tercih eden kullanıcıların kazanma ve kar etme garantisi de ilk günden garanti altına alınmış oluyor. Siz de kısa yoldan kar etmek ve kendi işinizin patronu olmak istiyorsanız ünlü alışveriş merkezlerinde kurulum, isim hakkı ve mağazayı dolduracak kadar ürünler ile birlikte yaklaşlık 50-60 bin TL’lik bir nakit ile Details Accessories farkını hissedebilirsiniz. Bulunduğu ortama göre yaklaık 5-10 bin TL’lik bir kirayı da düşünürsek aylık size en az 40 bin TL kazandıracak bir işin maliyetleri de oldukça düşük.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum