Bebek Giyim Bayilik

Deniz Çocuk Bayilik Şartları

Deniz Çocuk Bayilik
Deniz Çocuk Bayilik
Bayilik.Gen.tr

DENİZ ÇOCUK BAYİLİK VERİYOR

 Giyim 2009’dan bu yana en yeni tasarımları en uygun fiyatlarla tüketiciye ulaştırmada önde gelen markalardan biridir. 0-16 yaş arası bebek, çocuk ve genç giyiminde hizmet veren firmanın tüm ürünleri tamamen yerli üretim markalardan oluşmaktadır. Bebek-çocuk sağlığına uygunluğu, fiyatların her bütçeye hitap etmesi ve ürün yelpazesinin her sezon 600 ürün sayısını aştığı bir firma olması onu rakiplerinden öteye taşıyan özelliklerinden. Firma 2013’ten bu yana internet üzerinden de satışa devam etmekte. Firma sektöre girmek isteyenlere bireysel veya kurumsal olarak bebek giyim bayilikleri açma olanağı veriyor.

Firmanın bayilik için şartları şöyle; öncelikle belirtmeliyiz ki bireysel bayilik de mümkün yani bayilik için sadece firma olmanız gerekmiyor. Bayilik için yapmanız gereken diğer adım ise Deniz Çocuk Giyim‘in internet sitesinden sisteme üye olmanız. 

Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonra ise destek@denizcocuk.com adresine bayilik istediğinizi belirten bir e-posta atmalısınız.

  Eğer yaptığınız işlemler sonucunda bayiliğiniz kabul edilirse sistemde kendi firmanız veya adınızı bayi olarak görebilirsiniz. Bu aşamadan sonra bayilere yollanan her ürünün fiyatı e-posta yoluyla iletilmektedir. Ve her yeni üründe satış fiyatlarını bayiler fiyat güncellemesini yapmak zorundadır. Tüm bayilikler için indirimler ve fiyatlar aynıdır. Ürünler paket(seri) olarak alınmak zorundadır. Bayiler sipariş etmek istedikleri ürünün kodunu mail adresine iletmelidir.

Firma stokları dahilinde bayiye geri dönüş yapar ve bayi ödemeyi yaptıktan sonra 1-4 iş günü içinde firmanın anlaşmalı olduğu kargo şirketiyle teslimat yapılır. Kargoya anlaşmalı şirketin belirlediği fiyatı bayi öder.

Yeni siparişlerinizin minimum 500 TL tutarında olması gerekmektedir. Değişim ve iade sadece hatalı ürünler için yapılır. Bayiliklerde kapıda ödeme işlemi dışında tüm ödeme seçenekleri kullanılabilir. Sipariş edilen ürünün tükenmesi ve stoklarda kalmaması durumunda bayiliğin ödediği fiyat iade edilir veya bayinin seçimi doğrultusunda başka ürüne aktarılabilir.

Firmanın bebek giyim bayilik şartları yukarda belirtildiği gibi olmakla beraber diğer detaylar şu şekildedir;

-Hedef bölge: Türkiye

-İsim Hakkı Bedeli: Bulunmamakta

-Yetkili İsim ve Soyisimi: Serdar DEMİR

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap