Perde Bayiliği Veren Firmalar

Demor Home Perde Bayilik Şartları

demor home bayilik
demor home bayilik
Bayilik.Gen.tr

EVLER GÜZELLEŞİRKEN SİZ KAZANIN

Evlerin vitrini ve gösterişi olan perdeler demor home ile daha da güzelleşiyor. 2005 yılında ticari hayatına başlayan ve demor home koleksiyonları Türkiye, Çin, İran ve İtalya’ da yaklaşık 1.700 noktada shop in shop ile kullanıcılara ulaşmakta ve yüzlerce evin duvarlarını süslemektedir.

Demor home hedefi daha çok müşteriye hitap etmek için bayilikler vermek ve shop in shop yöntemini daha fazla ülkeye yaymak. Demor home yurt içinde bayilikler vererek hizmetlerinden daha fazla insanın faydalanmasını hedefliyor. Pazarlama kabiliyeti ve girişimci ruhu olan ortaklara kazanç fırsatı sunan demor home perde bayiliği ile kazanç kapısını aralıyor.

Demor home evleri süslerken girişimcilere yüksek karlı yatırım teklifi sunuyor. Hizmet ağı yurt sınırlarını aşan ve yurt dışında da hizmet veren demor home yurt içinde bölgelerinde perde pazarını eline almak isteyen girişimcilere mükemmel bir fırsat sunuyor. Demor home %100’e yakın kar oranı ile girişimcilere kazanma fırsatı sunuyor.

Demor home perde bayiliği şartları arasında ilk önce mağazanın konumu çok önemlidir. Kalabalık ve müşteri potansiyelinin yoğun olduğu bir bölgede olması kazancı arttıracağından demor home tavsiyesi insan yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerin seçilmesidir. Perde bayiliği için herhangi bir isim bedeli talep etmeyen demor home 130.000 TL şahsi çek talep ediyor. Çekin talep edilmesinin amacı sipariş için kullanılmasıdır. Demor home şartlarından birisi bayiliğin verileceği işyerinin en az 100 metrekare olması.

Demor home tarafından tabela, ürün kartelası, stand ve iç mimarı ve mekân görselleri ile reklamların yer alacağı televizyon ve masa ile dört adet sandalye bayilere veriliyor. demor home elektriği dışında nerede ise bayilerin tüm ihtiyaçlarını kendisini karşılıyor. Demor home bayilerin tüm süreç boyunca yanında olmayı taahhüt ediyor. Ürün siparişi verilmesi durumunda Türkiye’nin her yerine en geç 48 saat içerisinde sipariş ulaştırılıyor. Demor home bayilik şartları hakkında görüşmek ve daha detaylı bilgi almak için www.demorhome.com.tr sitesini ziyaret edebilir ya da 444 0 580 numaralı telefondan ulaşarak yetkililer ile görüşebilir ve demor home ile kazanmaya hemen başlayabilirsiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap