Bebek Ürünleri Bayilik

Dastini Bayilik Şartları

Dastini Bayilik Şartları
Dastini Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

Dastini Bebek Market Bayilik Şartları

BEBEĞİNİZİN DOSTU

Nurettin Kırık ve Tülay Baransel Kırık çiftinin 2004 yılında İstanbul’da başlattıkları mağaza yolculuğu geldiğimiz gün itibari ile ülkemizde 18 farklı ilde toplamda 32 şube ile bebek giyim, oyuncak, ihtiyaç sektörünün öncü kuruluşlarından olmuştur. Dastini Bayilik Şartları oldukça karlı bir girişim olmakla birlikte Dastini markası bebek giyim ürünlerinden bebek arabası, bebek maması ve oyuncaklara kadar toplamda 15.000 farklı ürün hizmetini tek çatı altında satın alma imkânı sunmaktadır.

Franchise sistemi ile kendini geliştiren Dastini Bayilik Şartları bebekler ile ilgilenmeyi sevenler için çok cazip fırsatları da beraberinde getiriyor. Dastini markası, stoksuz çalışma olanağı ile birlikte bulunduğu sektör açısından risksiz, orta ölçekli yatırım imkânı sağlıyor. Dastini firmasının asıl amacı Türkiye sınırları içerisinde önemli derecede mağazalaşmayı sağlamak ve kendi kalitesini defalarca ispatlamış ürünlerini rahatlıkla alıcılar ile buluşturmayı amaçlamıştır.

BEBEK ÜRÜNLERİNİN AVANTAJLARI

Ülkemiz nüfusunun yarısından fazlasını evli çiftler oluşturmaktadır. Bununla birlikte çalışan kadınların da artışı tüketim sektöründe kadın ve bebek ürünlerini ön plana çıkartıyor. Ülkemizde sadece bebek sahibi olanlar değil bunun yanında yakınında bebek olan her birey müşteri olarak görülmektedir. Bebeklerin ihtiyaçları her geçen gün arttığı için sektörde gerileme şansı yoktur. Bu alım potansiyelini doğru kullanmayı bilenler için bebek sektörü oldukça önemli iş fırsatıdır.

MAĞAZA KONSEPTİ

Dastini Bayilik Koşulları içerisinde konsept oldukça önemlidir. Alanı en az 60 metrekare olan mağazanın şehir merkezi, ana cadde ya da alışveriş merkezi içerisinde olmalı. Bununla birlikte en minimum 3 metre genişliğe sahip vitrini bulunmalıdır. Bütün mağazalarda kullanılan konsept, dekor ve tabela aynıdır. Bayilik aldıktan sonra siz hiçbir şeye karışmazsınız. Mağaza yönetiminin üst düzey olması için alt yapıya kadar Dastini tarafından kurulur ve güvenlik açısından mağazaya kamera sistemi kurulmaktadır.

Kar marjı üründen ürüne çeşitlilik gösterir. Metal grubu ürünlerde yaklaşık yüzde 40 kar marjı olmakla birlikte tekstil ürünlerinde yüzde 100 kar marjı bulunmaktadır.

Dastini Bayilik Koşulları özet olarak aşağıdaki gibidir.

Mağaza konsept ücretinin yanı sıra İsim Hakkı Bedeli olarak 10Bin Dolar alınmakta.

Konseptin ortalama kurulum süresi 2-3 hafta olmakla birlikte mağaza gelirinden Dastini firması herhangi bir pay almamakta.

Ortalama kar marjı yüzde 70 olan firmadan yatırımınızın geri dönüşümünü ortalama 1.5-2 yıl da alabilirsiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum