Haberler Su Bayiliği Veren Firmalar

Damacana Su fiyatları

Bayilik.Gen.tr

Su bayilikleri satın almak isteyen birçok girişimci, tek bir damacana üzerinden ne kadar kar elde edeceğini bilmemektedir. Bu noktada ise sizlere Damacana Su fiyatları ve satış rakamlarına göre bazı bilgiler aktaracağız. Öncelikle işletmenizin Franchise isim haklarını belirledikten sonra markanın sizlere tek bir damacana adedini kaç paraya sunacağını bilmeniz gerekmektedir. Bu tutar 3 ila 6 TL arasında değişim gösterebilir.

Daha sonrasında ise bayilik veren su firmaları tarafından belirlenmiş bir satış fiyatı yoksa, sizler %70 oranında bir kar koyarak satış yapabilirsiniz. Yani ortalama 5 TL’ye satın alınan bir damacanayı 8 veya 9 TL karşılığında satmak mantıklı bir davranış olacaktır. Bulunduğunuz muhit eğer sizlere yaygınca sipariş veriyorsa, satışlarınız daha fazla olacak ve elde edilen kar marjı da tıpkı belirlenmiş olan kar oranı gibi artış gösterecektir. Aynı zamanda küçük yapılan zamlar ise müşteri ağınızı kesinlikle etkilemeyecektir.

Damacana bayiliği almak mantıklı mı?

Birçok kişi su bayilikleri satın alıp, markasını bu noktada öne çıkartmaktadır. Özellikle Türkiye’de isim yapmış olan Erikli, Saka, Abant, Güvenpınar, Danone, Nestle gibi markalar sizlere çeşitli fiyatlandırmalar dahilinde yıllık olarak franchise isim hakları satın almanızı sağlıyor. Türkiye standartlarında da birçok girişimci, bayilik veren su firmaları konusunda araştırmalarını sürdürüyor, hizmet olanaklarını bu şekilde ele alacakları bir ortam hazırlıyor.

Seçtiğiniz markaya göre, satın alacağınız ürünün fiyatı ve satışa sunacağınız ürünün fiyatında değişimler gözlenebilir. Fakat tavsiye olarak Türkiye’de yaygınca satışa sunulan ve aynı zamanda testlerden geçmeyi başarmış, sağlık su üretimi sağlayan markalara yönelmelisiniz. Su bayilikleri ile beraber uygun bir ortam yaratılabilir, kazançlar ise ileriye dönük olarak sağlanabilir. Sizleri bilgilendirmek ve fikir almanızı sağlamak bakımından hizmet sunuyoruz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Merhaba, bugüne kadar içinde bulunduğum birçok proje dahilinde olan isüstünde projesinde iş fikirlerimi, deneyimlerimi, araştırmalarımı, bilgilerimi derleyerek paylaşmaya devam etmekteyim...

Yorum Yap