Kırtasiye Bayilik

COŞKUN KIRTASİYE BAYİLİK

Coşkun Kırtasiye Bayilik
Coşkun Kırtasiye Bayilik
Bayilik.Gen.tr

COŞKUN KIRTASİYE

Kırtasiyenin temelleri 1980’li yıllarda bundan 25 yıl önce atılmış ve yeni iş fikirleri hayata geçirilmiştir. Tamamen yeni ve farklı olmayı hedefleyen coşkun kırtasiye her daim yenilik peşinde koşan bir kırtasiye hizmetidir. Kırtasiye denilince akla gelen silgi, kalem, defter gibi küçük malzemelerin yanında çeşitli ofis malzemeleri satışı da yapılmaktadır.

Tüm bunların en büyük etkisi ise bir aile şirketi olması ve nesilden nesile devam etmesidir. Tüm bu aile Bağlarının da katkısıyla gelişme ve hizmet verme olanağı artmaktadır. Kırtasiye sektörünün kalbi olarak nitelendiren cağaloğlu mevkiinde yer alan coşkun kırtasiye gelişmesinde katkı sağlamıştır. Çok küçük bir alanda üretime başlayan ve kırtasiye ürünlerini toptan satış konusunda da beklentileri karşılayabilir. Türkiye’de gelişimini tamamlama ve ardından da tüm Türkiye de yayılarak kendini kanıtlamak amacıyla hareket etmektedir. Coşkun kırtasiye tüm bu hedeflerine ise bayilik sayesinde geliştirmeyi hedefler. Kendine bir yol isteyerek ve o yolu devam ettirerek kendini kanıtlamaya özen gösterir.

1250 perakende satış noktası ve ayrıca toptan satış yapan farklı ağlara sahiptir. Tüm bu bayilik hizmetlerinin yanında Franchise hizmetinden de yararlanarak bayilik kurumlarını son derece akıllı şekilde kullanabilir. Franchise firmaların bayiliklere katkı sağlayarak eğitim ve personel desteği sağlayarak gelişimlerine katkıda bulunabilir.

Kendini geliştiren ve daha da daha da geliştirmeye özen gösterir. Kırtasiye sektörü son yıllarda yılda %10 büyüme ile dikkati çeker. Yatırım yapılası bir alandır. Yapılan yatırımdan edinilen kar da göz ardı edilemeyecek derece de yüksektir. İhracatta yaptığı ataklarla dikkat çeken coşkun kırtasiye bayilik her zaman her yerde dikkat çekmeye devam etmektedir. Ucuz fakat kaliteli ürünleri ile dikkat çeker.

Sektörün belli başlı üreticileri arasında yerini alan coşkun kırtasiye gün geçtikçe kendime daha kalıcı ve etkili edici yerler edinmeye başlar. Yeni mağazalar ve toptan satış bayilik hizmetleri sayesinde adını duyurmayı başarmış ve de duyurmaya devam etmek amacıyla çalışmalarını sürdüren bir firmadır. Okul öncesinin zorunlu olması, eğitim sisteminin yapısındaki değişiklikler, kanserojen madde barındırmayan ürünlerin tercih edilmesi sektöre bir artı olarak yansımaktadır.

Üreticiler sektörde yer edinebilecek için pastada büyük paya sahip olabilmek amacıyla rekabete uymakta ve kendini kanıtlamak amacıyla çeşitli hizmetler ortaya çıkarmaktadır.

Coşkun kırtasiye bayilik şartları

  • Teknolojik imkanlardan yararlanabileceği işletme sahipleri
  • Kendini geliştirmek isteyen işletmeler
  • Farklı alanlarda çalışabilen işletmeler
  • Ulusal ve uluslararası alanda isim yapmak isteyenler
  • İletişim yönü kuvvetli işletme sahipleri
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap