Ayakkabı Bayilik

CONVERSE Ayakkabı Bayilik

converse ayakkabı bayilik
converse ayakkabı bayilik
Bayilik.Gen.tr

CONVERSE

Converse yirminci yüzyılın sonlarında Amerika’da Nike markasının alt markası olarak kurulmuş ve özellikle gençler arasında adına oldukça iyi bir şekilde duyurmayı başarmış bir ayakkabı markasıdır. İlk başlarda kauçuktan ayakkabı üretimiyle adından söz ettiren Converse markası daha Sonraları özellikle Tenis için ayakkabı üretmeye başladı. Asıl adını duyurması ise basketbol ayakkabıları üretimi olan all starla meydana geldi. Adeta bir patlama yaşayan Converse markası adını tüm dünyaya duyurmayı başardı. Yaşlı genç kadın erkek çocuk her türde Ayakkabı üretimi yapan Converse hala sıklıkla tercih edilen ürünler arasındadır.

Converse Amerika’nın İkinci Dünya Savaşı’na girmesi ile birlikte Savaş malzemeleri üretmeye başladı. Çeşitli barkod gibi malzemeler üreten Converse daha sonradan Nike Adidas gibi bir anda patlayan markalar karşısında çoğu spor markası gibi bir düşüş yaşadı. Tekrar basketbol ayakkabısı üretmeye başlayan Converse ‘n kendini toparlaması da çok uzun sürmedi. Kauçuk Ayakkabı üretimi ile başlayıp daha sonradan kendini geliştirerek bir spor ayakkabı devine dönüşen Converse tüm iltifatları hak eder. Böyle bir firmanın bayisi olmak da çeşitli özellikler gerektirir.

Converse marka olarak bayilik şartı olarak pek fazla bir şey beklemiyor olmasına rağmen Converse adının geçmesi işletmenin büyümesine ve çok daha fazla ayakkabı satmasına fırsat sunar. Tüm bunların yanında Converse özellikle gençler tarafından her zaman ve her yerde tercih edilmektedir. Hem lise hem de üniversite gençliği tarafından sıklıkla tercih edilen Bu ürünler artık yetişkinler tarafından da tercih edilmektedir.

Rahatlığın ve şıklığın kelime karşılığı haline gelen koymayıp her yerde her şekilde kullanılabilmektedir. Son yıllarda alanı daha da genişleyen ayakkabı bayiliği konusunda uzun yıllardır sarsılmadan olduğu yerde kalabilen markaların arasında yer alan sayılı firmalardan bir tanesidir. Franchise hizmeti sayesinde bayiliğini alacak kuruluşları personel reklam ve düzenli aralıklarla nakit desteğinde bulunacak olan Converse markası her zaman tercih edilecekler listesindedir.

Çok küçük bir marka olarak başlayıp daha sonralarda ise adına özellikle basketbolla birlikte duyuran Converse takdiri hak eden bir markadır. Her zaman ve her yerde gelebilme özelliğiyle kendine ayrı bir yer edinmiş olan Converse her ihtiyaca karşı özel üretim yapmaktadır. Tüm bu fırsatları düşünecek olursak Converse bayiliği almak oldukça mantıklı ve yapılan yatırımı en kısa zamanda geri kazandıracak bir potansiyele sahiptir. Sizlerde böyle kaliteli bir markanın bayilerinden biri olmak ve bu kaliteli markaya katkıda bulunmak istiyorsanız bayilik için en kısa sürede başvurmanız tavsiye edilir. Yapacağınız yatırım en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır

Converse Bayilik şartları

Kendi kanıtlamış bir firma

Gerekli sermaye

İletişim yönü kuvvetli işletme sahipleri

Müşteri memnuniyetini önemseyen bir bayi

Her zaman satış yapabilecek işletmeler

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap