Bayilik ve Franchising Veren Kahve Firmaları

Coffee Stop Wien Bayilik

Coffee Stop Wien Bayilik
Coffee Stop Wien Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Coffee Stop Wien

Kahveden alınan büyük hazzın adıdır Coffee Stop Wien…

Hoşça zaman geçirilmesine fırsat veren Coffee Stop Wien, güzel bir kahvenin tadılmasına vesile olmaktadır. Coffee Stop Wien Bayilik Şartları, girişimcilerin bir kafeyi yönetebilecek statüye gelmesi için iyi bir fizibilite çalışması yapmaktadır. Coffee Stop Wien Bayilik Şartları, bu kafenin dünya çapında adını duyurduğu gibi ülkemizde de adını duyurması ve çokça kazanç sağlaması adına çalışmalar yapmaktadır.

Her ne kadar Türk Kahve Kültürü’ne uzak gibi dursa da Coffee Stop Wien, işini ciddiye alan ve bunun için hiçbir riskli hareketten kaçınmayan bir kafedir. Tozlu raflardan unutulmaya yüz tutmuş kokuları ve tatları insanlara sunan ve saflığın, misafirperliğin en iyi şekilde hissedildiği bu kafede insan, iliklerine kadar hissedibiliyor sıcaklığı ve samimiyeti… İşte bundandır, bayiliklerin ince eleyip sık dokuması.

 Piyasanın “en iyisi” olmak zor olduğu için Coffee Stop Wien Bayilik şartları netleştirilerek ortaya çıkabilecek herhangi küçük bir problemin bile bertaraf edilmesi amaçlanmıştır. Canlı ve sıcak konsepti ile her dem değerli konuklarını ağırlayan bu kafenin başarısı elbette ki yadsınamaz.

Coffee Stop Wien Bayilik Şartları

Franchising almak ve alışveriş merkezi, işlek caddeler ve insanların yoğun olarak rağbet gösterdiği alanlarda hizmet etmek isteyen birçok girişimciye ön ayak olan ve yardımcı olmak için elindeki tüm imkânları seferber eden Coffee Stop Wien Bayilik, şartları ve kurallarıyla insanlara sınırsız hizmetin ve kalitenin kapılarını aralamaktadır.

Çok iyi finans tecrübesine sahip olan Coffee Stop Wien Bayilik, şartlarını tecrübesine ve markasının gerektirdiği maddi ve manevi çalışmasına borçludur. İnsan ilişkileri ve müşteri memnuniyeti konusunda eğitimli personelleri bünyesinde barındıran bayilik, kendi mekânında iş yapmak isteyen kişilere uzlaşımcı ve yapıcı bir tutum sergileyerek en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışır.

Coffee Stop Wien Bayilik ailesi olarak müşterilerin istek ve arzularına gereken önemi vermektedir. Mutfakta müşterileri için hazırlıklar yapılırken, eş zamanlı diğer Coffee Stop Wien franchisingini almış kafelerde de aynı çalışma temposunun gösterilmesine önem veren bayilik, gerekli zamanlarda denetim yapmaktadır. Ve ilk günden itibaren gerek müşterilerinden gerekse rekabet ettiği işletmelerden sürekli övgülerle bahsedilmektedir.

Coffee Stop Wien Bayilikleri, vizyon ve misyonlarını gözeterek, kaliteli, eşsiz tatlılar ve kahveler yapmaktadır. Tadilat, konsept ve dekorasyon tüm bunların yapımını üstlenen Coffee Stop Wien Bayilik, hazırlamış olduğu sözleşmeyle tüm bu yapıların maliyetini çıkarmakta ve işletmeciye sunmaktadır, birçok telkin ve tavsiyeyle sektörün en iyisi olmak için ne yapılması gerektiği hakkında işletmeciyi bilgilendirir.

Bayilik veren firmalar kahve firmaları arasında bulunan değerli girişimlerden biridir.

Firma Bilgileri
Kuruluş 2014
Toplam Çalışan Sayısı 18
Toplam Şube Sayısı 1
Hedeflenen şube sayısı 150

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 10.000 – TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 15.000 – TL
İsim Hakkı Bedeli 30.000 – TL
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  3-6 AY
Ortalama Kar Marjı %110 – % 130
Gelirden Pay %5
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap