Bayilik ve Franchising Veren Kahve Firmaları

Coffee Riva Bayilik

Coffee Riva Bayilik
Coffee Riva Bayilik
Bayilik.Gen.tr

Coffee Riva Bayilik

“Damaklarda eşsiz bir tat bırakmak” en büyük gayesi olan Coffee Riva’nın kalitesi ve insanlara olan tutum/davranışı takdire şayandır. Coffee Riva, bünyesinde barındırdığı elemanlarıyla her an müşterilerine hizmet etmekte ve muhteşem kahveler yapmaktadır.

Coffee Riva, bir dünya markasıdır, ancak Türk Kültürüne de yabancılık çekmediği ve Türk Kültürü’nden esinlenerek kahve tariflerine yenilikler getirdiği aşikârdır.

Coffee Riva Bayilik Şartları’ da kalabalıklaşan şehir hayatının imkânlarını en iyi şekilde sunmak isteyen yatırımcılara yardımcı olmak maksadıyla yapılmıştır ve bayilik birçok işletmeciye istihdam sağlamak için kolları sıvamıştır.

Patron olmak ve kendi müşteri portföyünü belirlemek isteyen insanlara yardımcı olan Coffee Riva Bayilik Şartları, rekabetin acımasız olduğu dünya pazarında iş yapmak isteyen insanların en az riskle işlerini kurmaları için yardımcı olmaktadır. “Coffee Riva” ismiyle değerlenen mekanın müşterisini de önceden bu kafeyi bilen ve hayran olan insanlar oluşturmaktadır.

Coffee Riva Bayilik Şartları

Geçmiş ve gelecek planları baz alınarak çalışmalar yapan Coffe Riva Bayilik; müşterilerine uygun seçenekler sunmakta ve kapılarını sonuna kadar müşterileri için açmaktadır.

Coffee Riva’da içilen bir fincan kahve, insanların hayatlarını güzelleştirir, çünkü insanlar kaliteli bir ürüne verdikleri paraya sevinirler ve bu mekânı keşfettikleri için huzurlu olurlar.

Coffee Riva Bayilik Şartları, kendini sevdiren, insanların güvenini ve onurunu kazanmış, bir işletme kurdurmak için çabalamaktadır.

Coffee Riva Bayilikleri için müşteri memnuniyeti ve saygınlık son derece önemlidir. Bu kapsamda da müşterilerine asla ama asla kalitesiz malzemelerden yapılan tatlı ve kahveleri satmazlar ve yapacakları kahvelerde kalitesiz kullanmaya tenezzül bile etmezler. İnsanlara faydalı olan bu işletme, yanında çalışan elemanlarının da yardımını alarak, değişik ve modern tarzda menüler yapmaktadır.

Netice şu ki; insanların artan kahve talepleri karşısında yoğun bir iş temposu belirleyen bayilik çok başarılı olmuştur.

Bu bağlamda müşterilerinin zevk ve beğenilerine uygun olan, onların enerjilerini büyük oranda yansıtan konseptleri çokça tercih etmektedir. Müşterilerinin kafenin büyüsüne dâhil etmek ve “evlerindeymiş gibi rahat ettirmek”bir hayli zordur Coffee Riva Bayilik, planlı bir çalışma yaparak birbirinden sıcak dekorlar ortaya koymuştur.

Favori renklerin ve insanların kişiliklerinin birer yansıması olan bu ürünler hiçbir çelişkiye fırsat vermeden favori ürünler arasında yerini almıştır. Coffee Riva Bayilikten Franchising almak isteyen, ancak aklında soru işareti olan kişiler, bu işletmenin başarısına ve dünya çapında kazanmış olduğu üne bakmalıdır.

Firma Bilgileri
Yetkili Firma Özdiler ltd. şti.
Kuruluş 2011
Toplam Çalışan Sayısı 25
Toplam Şube Sayısı 1
Hedeflenen şube sayısı 45

 

Franchise Bilgileri
Minimum Nakit İhtiyacı 70.000 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 120.000 TL
İsim Hakkı Bedeli  İstemiyor
Yatırımın Ortalama Geri Dönüş Süresi  12-24 AY
Ortalama Kar Marjı %65
  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap