Spor Salonu Bayilik

Çilek Spor Bayilik

Çilek sports club bayilik
Çilek sports club bayilik
Bayilik.Gen.tr

Çilek Spor

Çilek Spor önceliği müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olan sektörün öncüsü firmadır. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka her zaman için yeniliğe ve gelişime açıktır. Dev kadrosu içinde dünyadaki ve Türkiye’deki yenilikleri araştıran ve takip eden kadrosu bulunur.

Çilek spor merkezleri diğer spor merkezlerinden farklı olarak kadının iş hayatında istihdamı için çalışır. Ev hanımı, gelirini artırmak isteyen hanımlara öncelik veren marka spor bayiliği almak isteyen tüm hanımların yanındadır. Bayilik veren firmalar arasında yer alan marka spor merkezi açılışı için gerekli olan tüm belgelere sahiptir. 22 yıllık geçmişi olan firma tüm dünyada kaliteli hizmetini ve ideal egzersizleri sunmak ister.

Çilek Spor Bayilik Şartları

Çilek Spor girişimcilerin yanında olan çalışmaları ile ilgi toplar. Yılların getirdiği tecrübeyi siz değerli girişimciler ile paylaşarak sıfır risk ile iş hayatına başlamanıza destek olur. Bayilik veren firmalar arasında olan marka diğer spor merkezlerinden farklı olarak bayiliği alan kişinin bay ya da bayan olmasına dikkat etmez ancak spor antrenörlerinin bayan olması şartını koşar. Franchise veren firmalar arasında yer alan marka bayilik vereceği kişinin işi kendi işi gibi sahiplenmesini, güler yüzlü, iletişim yönü güçlü ve prezentabl olmasını ister.

Çilek spor merkezi bayiliği aldıktan sonra fitness ekipmanlarıyla yapılacak olan fitnes çalışmalarına ek olarak pilates, aerobic, yoga, zumba gibi çalışmalar yaptırmanıza izin verilir. Bayilik veren firmalar arasında olan marka açılacak işyerinin soyunma odası hariç büyüklüğünün 90- 100 metrekare arasında olmasını ister.

Çilek spor merkezine dahil olmak ve ailenin bir parçası olmak istiyorsanız öncelikle firmaya başvuru yapmanız gerekir. Bayilik veren firmalar arasında bulunan marka başvurunuzu değerlendirdikten sonra size geri dönüş yapar. İsim hakkı bedeli ya da ücret olarak ne istediklerini size söylerler. Diğer spor merkezlerinden farklı olarak ücretlendirmesi daha azdır.

Çilek spor merkezi ile tüm şartlarda anlaşmanız halinde bayilik sözleşmesi imzalanır. Spor bayiliği veren firma ihtiyacınız olan her an yanınızdadır. Size gerekli olan personel, hizmet eğitimi ve bölge desteği verilir. Bunun dışında bayilik veren firmalar arasında yer alan marka reklam ve tanıtım çalışmalarını da kendisi yapar. Bayan spor salonu bayiliği konusunda fark yaratmağa devam eden firma kurulum için verdiğiniz ücret karşılığında size işletmeci ve uzman antrenör desteği verir. Ayrıca hidrolik fitness ekipmanlarını, ara istasyonları( pvc yürüme istasyonlar), egzersiz- vücut analiz panolarını, pilates toplarını, antrenman ayarlama cihazını, vücut analiz cihazını, üye kayıt takip bilgisayarını gönderir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum