Kiosk Bayiliği Veren Firmalar

Çikolata İstasyonu Bayilik Şartları

ÇİKOLATA İSTASYONU Bayilik
ÇİKOLATA İSTASYONU Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

ÇİKOLATA İSTASYONU BAYİLİĞİ

Özel günlerde ve kutlamalarda büyük ilgi gören Çikolata İstasyonu, günümüzde her geçen gün popülerliğini arttıran ve çok katlı pasta izlenimi veren çikolata şelalesi ile pasta dışında farklı bir alternatif arayanlara en güzel çözüm önerilerinden birini sunmaktadır. Çarpıcı ve dikkat çekici görünümü ile konukları şaşırtacak olan bu çikolata şelalesi, lezzeti ile de mest ediyor.

Sizlere keyifli ve lezzet dolu dakikalar yaşatan Çikolata İstasyonu, yatırım yapmak isteyenler için bayilik fırsatı sunmaktadır. Zengin bir ürün yelpazesine sahip olan Çikolata İstasyonu, her zaman en taze malzemeleri kullanarak hazırladığı ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Çikolata İstasyonu bayilik şartları karşılandığı takdirde bu önemli markanın kar ortağı olmaya başlayabilirsiniz.

Çikolata istasyonu, 50 ile 500 kişi arasında misafirlerin ağırlanabilmesine olanak tanımaktadır. İsteğe göre farklı fikirler eklenerek hafızalara kazınacak bir sunum yapılabilmektedir. Oldukça etkileyici olan bu buluş, farklılık arayanlar için en iyi alternatiflerden birini sunuyor. Çikolata İstasyonu bayilik şartları hakkında tüm detaylar bu yazıda yer almaktadır.

Firma yer ve ekipman seçimi ile ilgili gerekli tüm desteği sağlamaktadır. Çikolata İstasyonu bayilik koşulları için ilk olarak tercih edilecek olan mekânın özelliklerinin firma tarafından belirlenecek şartlara uygun olması gerekmektedir. Tüm bunların yanı sıra reklam, pazarlama, Ar-Ge benzeri destekler de firma tarafından sağlanmaktadır. Çikolata severler için çok önemli bir eksikliği gideren Çikolata İstasyonu, bayilikleri ile birlikte her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

En doğru yöntemleri kullanarak bayiliklerinin büyüme sürecine destek veren bu önemli kuruluş, tüketici artışı için de önemli çalışmalar gerçekleştirmektedir. Bu önemli markanın içerisinde yer almak isteyenler için en az yatırım maliyeti 25.000 TL’dir. Bayilik şartları sağlandığı vakit kazanılacak olan kar marjı ise % 200 ile % 280 arasında değişmektedir. Çikolata İstasyonunda çalışacak olan personellere 3 günlük bir eğitim sağlanmaktadır.

Yatırımcılar web sitesi üzerinden talep formu gönderebilir ya da mail ile irtibata geçebilir. Sonrasında geri dönüş yapılarak tüm detaylar ayrıntılı bir şekilde görüşülür. Anlaşıldığı takdirde ise ön sözleşme imzalanır. Çikolata istasyonunun bulunduğu alana ürün tedariki ise haftanın belirli günlerinde gerçekleştirilmektedir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

1 Yorum

  • merhaba tcvatandasi olarak kktc yaşıyorum krediçekip iş kurmayıdüşünüyorum cikolata istasyonu güzel bir fikir olabilr en büyük hayalim kendi işimi yapmak .cevabınızı bekliyorum