Çiğköfte Bayilikleri

Çiğköftemiss Bayilik Şartları ?

Çiğköftemiss Bayilik Şartları
Çiğköftemiss Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

ÇİĞKÖTEMİSS

Uzman kadrosu ile gece gündüz çalışan çiğköftemiss, müşteri memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. Ürünlerini hazırladığı ortam temiz ve hijyeniktir. Birçok sertifikası vardır. Hazırladığı sosu yiyenler bir daha yemek isteler. Türk damak tadına uygun olarak hazırlanan çiğ köfte tamamen organik malzemelerle hazırlanır. Yöresel lezzetlerimizi ve geleneksel yiyeceklerimizi en iyi şekilde sunmaktadırlar. Çiğ köfte içerisinde birbirinden lezzetli baharatlar kullanılır. Bulgur ve salça en iyi markadan alınıyor. Çiğköfteler ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemine sahip tesislerde el değmeden yapılıyor. Günlük olarak hazırlanan servisler, müşteriler nerde ise oraya servis ediliyor. Türkiye’de ilk defa sanal mağaza kuran firma bayilik vermeye devam ediyor.

ÇİĞKÖFTEMİSS BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Müşterilerine sosyal medya dahil pek çok yerden ulaşan firma, yılların verdiği tecrübe ve markasını yatırımcılarla paylaşmak için adım atmış bulunmaktadır. Yatırımcılara bayilik açma fırsatı sunar. Türkiye ve yurtdışında yatırımcıların teklifini değerlendirir.  Bayilik almak için firmaya başvurmanız yeterlidir. İstenilen bayilik şartlarını yerine getirdiğiniz durumunda bayiliği alırsınız.  Bayilik açacağınız yerin, bulunduğunuz ilin en işlek yerinde olması önemlidir. Böylece müşteri potansiyeli daha fazla olur. Açılışa özel kurulum paketleri sunulur. Bütçenize uygun kurulum paketini alarak, servisi başlatırsınız. Kendiniz ya da bir ortakla iş yerini açabilirsiniz. Başvuru formunu doldurarak bayilik için ilk adımı attıktan sonra, şube müdürleri sizle irtibata geçerler.

Sizle ilgili bilgileri onaylarlarsa bayilik sözleşmesi yapılır. Sözleşme sonucunda bayiliği alırsınız. Açtığınız bayiliği çiğköftemiss’in konseptine uygun olarak dizayn ettirmek zorundasınızdır. Açtığınız bayilikte çiğköfte dışında istediğiniz ürünü satabilirsiniz. Diğer firmalar gibi kısıtlama getirmemiştir. Gıda, tarım ve hayvancılık bakanlığından onay alan çiğköfteler, her gün 7 kat vakumlanarak, şubelere gönderilir. Bayiliği açtığınız ilk günden itibaren çiğköftemiss’in uzaman ve deneyimli kadrosu size gerekli desteği verecektir. Açılış gününe özel yapılan ikramlar dışında, ihtiyaç duyduğunuz her an uzman ekip yanınızda olacaktır.

Aldığınız bayilik ile beraber firmanın hazırda olan müşterisini de alırsınız. Ayrıca reklam çalışmaları yapmanıza gerek kalmaz. Firma da yeni Pazar alanı yaratır. Her yaş grubuna hitap eder. Geleneksel lezzetler kitlelere yedirilir. Birbirinden uzman ve başarılı sistem sayesinde sizde kazancınızı iki katına çıkarabilirsiniz. Nezih ve başarılı olan firmanın yeni kadrosuna katılmak istiyorsanız, internet başvuru formunu doldurup, göndermeniz yeterli olacaktır.

HAKKIMIZDA

İnsanımızın hasret kaldığı kendi lezzetlerimizi, kaliteli hizmet ve servis ile sunuyoruz şubelerimizde. Sektördeki kazandığımız tecrübe ve deneyimimizin verdiği güç ile geleceğe başarılı adımlarla güven içinde ilerlemekteyiz. Öncelikli amacımız başarılarımızı sürekli kılarak, bu başarılarımızı geleceğe taşımak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti ve en lezzetli tatları sunmak.

çiğköftemiss markamız ile, unutulmaya yüz tutmuş, sadece yöresel olarak hafızalarda yer edinmiş olan bu vazgeçilmez lezzetimizi zirveye taşımak önceliklerimiz arasında daima ilk sırada. çiğköftemiss yenilikçi ve kurumsal bir yapıya sahip ve bu yapıyı geliştirmek için çalışan inançlı yönetimi ile daha büyük hedeflere ulaşma azmiyle yoluna devam etmekte.

Kalite anlayışımız, tam hijyenik üretim ve satış ortamları, güleryüzlü servis , nezih şubeler ve hepsinin sonucu olarak memnun ayrılan misafirlerimiz. Kaliteye özlem duyan herkese ulaşabilmek için günden güne büyüyoruz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap