Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Çiğköftesim Bayilik Şartları

Çiğköftesim Bayilik Şartları
Çiğköftesim Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

ÇİĞKÖFTESİM

 2009 yılında Ankara’da kurulan çiğköftesim, müşterilerinin memnuniyeti için elinden geleni yapmaktadır. Firma temiz ve hijyenik alanda üretimlerini gerçekleştirir. Ar- ge çalışmaları ile kendini sürekli yeniler.

Bayilik veren firma, ürünlerinde tse belgesi kullanır. Geleneksel lezzetlerimizi, Türk damak tadına uygun olarak sunar. İçerisinde birbirinden farklı baharatlar kullanır. Kullandığı malzemeler organiktir. Kimyasal madde içeren malzeme kullanmaz. Bulgur ce salça için en iyi firmalarla çalışır. Müşterisinin talebine göre acılı ya da acısız çiğköfte üretir. Müşterilerinin isteğine göre paket servis vardır.

Deneyimli ve güler yüzlü ekibi servise her zaman hazırdır. Çiğ köfte yanında yeşilliği, turşusu ve firmaya haz olan sos ile servis yapılır. Dürüm lavaş arasında da servis seçeneği mevcuttur.

ÇİĞKÖFTESİM BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

 Ankara’da kurulan çiğköftesim, genç yatırımcılara bayilik fırsatı sunmaktadır. Geleneksel lezzetlerimizi satışa sunan firma, böylelikle Pazar alanını genişletmek ister. Yılların tecrübesinden ve markasından yararlanmak isteyen girişimciler için büyük fırsattır. Bayilik açmak isteyen yatırımcıların firmanın vizyon ve misyonuna uygun hareket etmesi gerekir. Girişken ve cesur olmalıdır. Bayilik başvuru formunu doldurduktan sonra, firmaya göndermeniz gerekir.

Firma başvurunuzu inceledikten sonra  size olumlu dönüş yaparsa bayilik sözleşmesi imzalarsınız. Bu sözleşme her iki tarafın haklarını korumak için yapılır. Bayilik almak için açacağınız iş yerinin bulunduğu yerde başka çiğ köfteci olmamalıdır. Mekân içinde su tesisatı bulunmalıdır.  Bayilik anlaşmasından sonra, firma size her türlü desteği verir.

Size ve iş yerinizde çalıştıracağınız personele işletme, pazarlama ve sunum desteği sağlar. Açacağınız iş yerinin dekorasyonunun firma dekorasyonu ile aynı olması gerekir. Yapacağınız tüm giderler size aittir.

İş yerinin açılışına özel size ikramlarda bulunurlar. Bayiliği açtıktan kısa süre sonra kazancınızı iki katına çıkarırsınız. Kazancınızdan firmada kazanç sağlayacağı için her iki tarafta mutlu olur. Açacağınız iş yeri belirli aralıklarla denetime tabi tutulur.

Personel eğitimi ilk günden başlar ve ara dönemlerde devam eder. Müşteri memnuniyetine önem veren firma bu eğitimleri sık yapar. Açacağınız iş yerinin franchising bedeli hakkında firma görüşme sırasında bilgi verir.

Sizde bütçenizi buna göre ayarlarsınız. Türkiye ‘de bulunan tüm illerde ücretlendirme aynıdır.

 Usta ellerden çıkan leziz çiğ köfte tadı ile baş döndürür. Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtır.

Çiğköftesim ile çalışmak size ayrıcalık kazandırır. İşe bir adım önde başlarsınız. Kendi işinizin patronu olur. Yatırımınızı en kısa zamanda kazanca dönüştürürsünüz.

Hakkında

Çiğköftenin başkentteki durağı olan Çiğköftesim’ de çiğköfte usta ellerden çıkarak sizlerle buluşuyor! Çiğköftesim 2009 yılında Ankara’da kurulmuştur ve etsiz çiğköfte alanında faaliyet göstermektedir. Güneydoğu’dan doğup sınırlarını lezzetiyle aşmış, Güneydoğu bölgelerinin her birinde farklı malzemelerle hazırlanarak zenginleşmiş ve yine bölgenin kendine özgü eğlence, müzik ve sevgi dolu sıra gecelerinin başmisafiri olmuş çiğköftenin mutfağımızda olduğu kadar damaklarımızda da apayrıdır yeri.

Özel çiğköfte bulguru, salça, isot, ceviz ve fındık içiyle lezzete değer katan sır baharat karışımı mozaiğinden meydana gelir Çiğköftesim’in lezzeti. Hazırlanışı da sunumu da başlı başına bir ritüel olan bu eşsiz lezzet yeşillik, nar ekşisi, limon ve isteğe göre acı sos ile ikram edilerek iki kat cezbeder damakları. Çiğköftesim, lezzetini %100 doğal birinci sınıf malzemeler, işinin erbabı ustalar ve hijyenle buluşturarak müşterilerine sunmaya devam etmektedir.

Halkımızın yoğun beğenisine sahip olan bu lezzetin Çiğköftesim tadıyla hazırlanıp sunulmasında son derece titiz davranılmakta tüm sağlık ve hijyen kurallarına uyulmakta ve müşteri memnuniyetinden kesinlikle taviz verilmemektedir. Müşterilerimizden ve girişimcilerden sıkça gelen talepler karşısında yeni şubelerini de çok yakında hizmete sokmayı hedefleyen Çiğköftesim’in ün salmış lezzeti kullandığı isot, ceviz ile fındık içi, nar ekşisi ve özel baharatlarla yaptığı sır karışımda gizlidir. İlk günden beri bizleri yalnız bırakmayan ve yanımızda olan, bulunduğumuz bölgede iyisi olmamızı sağlayan tüm dost ve müşterilerimize teşekkür ederiz

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap