Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Çiğköftem Çiğköfte Bayilik Şartları

Çiğköftem Bayilik Şartları
Çiğköftem Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

ÇİĞKÖFTEM ÇİĞ KÖFTE

Globlend bünyesinde faaliyet gösteren Çiğköftem 1993 yılında kurulmuştur. Geleneksel lezzetimiz olan çiğköfte üretiminde öncüdür. Sektörün lider kuruluşları arasında bulunan firma, geniş şube ağına sahiptir.

Türkiye ve yurt dışında pek çok şubesi olan firma Türk damak tadını tüm dünyaya tanıtma derdindedir. Çiğköfte üretiminde kullanılan malzemeler tamamen organiktir. Doğada bulunan en saf hali ile kullanılır.

Çiğköfte içerisinde birbirinden lezzetli baharatlar kullanılır. Bulgur, salça ve yeşillikler en iyi firmalardan alınır. Üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptirler. Öncelikleri insan sağlığı ve müşteri memnuniyetidir. Hızlı, samimi ve farklı sunumu ile her zaman bir adım öndedir. Firma cesur, çalışkan ekibi ile hep daha ileriye gitmeyi hedeflemiştir.

Türkiye’nin önde gelen fast food üreticilerinden biri olan çiğköftem çiğ köfte, geleneksel lezzetlerimizi tanıtmaya devam ediyor. Bugünün zirve kuruluşlarından olan çiğköftem çiğ köftenin kuruluşu 1993 yılına dayanıyor. 22 yıldır müşteri memnuniyeti için sağlıklı ve leziz çiğköfte satışı yapmaktadır. Em international bünyesinde faaliyet gösteren firma, Türkiye’de 22 ilde 130 şube ile yoluna devam ediyor. Çiğköftem çiğ köftenin yurtdışında da şubeleri vardır. Yurtdışında bulunan 19 şube Almanya, İngiltere, Hollanda, Belçika ve Avusturya’da hizmet verir.  Bu şubeler dışında Avrupa’da da pek çok ülkede şubesi bulunur. Çiğköftem çiğ köftenin kendine haz yaptığı sosu damaklarda tadını bırakıyor. Sosu yiyen bir daha yemek istiyor.

ÇİĞKÖFTEM ÇİĞ KÖFTE BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Sektörün öcülerinden olan firma daha fazla kitleye ulaşmak için bayilik veren firmalar adı altında verir. Verdiği bayilik ile girişimcilere kendi işinin patronu olma fırsatı sunar. Yatırımcının açacağı bayilik ile yeni pazar alanı elde etmiş olur. Firmadan bayili almak için öncelikle sitesinde bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Bu formu doldurduktan sonra firma yetkilileri sizi değerlendirmeye alırlar. En kısa sürede size geri dönüş yaparlar.

Eğer başvurunuz kabul edilirse, bayilik sözleşmesi imzalarsınız. Bu sözleşme her iki tarafın haklarınız koruma altına alır. Çiğköftem, bayilik aldığınız andan itibaren size her konuda destek ve eğitim verecektir. Düşük maliyete, büyük kazanç sağlamanın yolu, bayilik almaktır. Açacağınız iş yerinde çalıştıracağınız personele ve size pazarlama, sunum ve işletme eğitimleri verilir. Ara dönemlerde eğitimler devam eder.

Güler yüzlü, samimi ve alanında uzman ekibi ne zaman ihtiyacınız olsa yardımınıza koşacaktır. Açacağınız iş yerini firmanın konseptine uygun dizayn etmeniz gerekir. Firma açılış sürecinde dekorasyon aşamasında yanınızda olur. Size anahtar teslim bayiliği teslim edebilir ya da firmanın şartlarına uymak kaydıyla sizde bayiliği açabilirsiniz. Açılışa öze hediye çiğ köfte ve ikramlar gönderilir.

Bu çiğköfteler ile ilk kazancınız yaparsınız. İlerleyen dönemlerde ürün satışından % 100 kazanç elde edersiniz.  Günlük olarak hazırlanan ürünlerde 18 çeşit baharatın kullanılması müşteri potansiyelini yükseltiyor. % 100 lezzetli olan ürünlerde, % 100 doğal ve taze malzemeler kullanılıyor.

Firma çiğköfte yanında diğer geleneksel lezzetimiz olan içli köfteyi de satmaktadır. Açacağınız bayilikte içli köfte satışını da gerçekleştireceksinizdir. Aynı çiğköftede ki gibi birbirinden farklı baharatlarla içli köftenin lezzetine lezzet katılmıştır. Bu başarılı ve çalışkan ailenin üyesi olmakla sizde başarınıza başarı katarsınız.

Çiğköftem | Hakkında 

1993 yılında kurulan ve bugün sektörün lider kuruluşu olan Çiğköftem, Türkiye`nin en büyük kurumsal gıda zincirlerinden biridir.

Çiğköftem bünyesinde faaliyet gösteren Çiğköftem, binlerce yıllık vazgeçilmez geleneksel lezzetin adresi olmuştur.

Çiğköftem, Türkiye’de ve yurt dışında var olan geniş şube ağı ve çok sayıda satış noktası ile kaliteli hizmeti dünyanın her noktasına ulaştırmaya devam etmektedir.

Çiğköftem, 10 ülkede, 300’e yakın ve hızla artan şube sayısı ile hizmet vermektedir.

AVM’lerde stant konseptli çiğköfte satışını ilk yapan firma olan Çiğköftem, gerek AVM referansları, gerek AVM standartlarında, iş disiplini konusunda yaşanacak sıkıntıların önüne geçmektedir.

Çiğköftem / Konsept

Tamamen kaliteli servis üzerine kurulu olan Çiğköftem Konsepti, kökeni 4.000 yıl öncesine dayanan bir geleneği devam ettirmektedir.

Bu kadar köklü bir geçmişe layık olabilmek için elbette, günümüz imkanlarının tamamı kullanılmakta, gerek franchise, gerek mimari, gerekse sunum noktaları açısından son derece kaliteli bir görünüm sağlanmaktadır.

Bunun yanında süreç yönetimi en iyi şekilde yürütülmekte, dünyanın her yerinde tüketicilere KATKISIZ, günlük, taze ve sağlıklı çiğköfte ulaştırılmaktadır.

Çiğköftem’i diğer tüm markalardan ayıran özelliği yalnızca bunlar değildir.

Çiğköftem ürünleri %100 sağlıklı, doğal ve tazedir. İçeriğinde hiç bir katkı maddesi bulunmadan sunulan Çiğköftem’in kalitesini kontrol altında tutabilmek için Çiğköftem son derece etkin bir denetim mekanizması oluşturmuştur.

Üretimden dağıtıma kadar geniş bir yelpazede, sürecin her aşamasında çalışan bu denetim mekanizması sayesinde, elde edilen üst düzey standartların devamı garanti altına alınmış olur.

Çiğköftem / Dükkan

Çiğköftem, sayısı gün geçtikçe artan diğer çiğköfte markalarından, gıda mühendisliğine, hijyene ve estetiğe verdiği önem ile ayrılır. Çiğköftem, diğer fast-food dünya markaları ile aynı standartta üretim ve sunum yaparak, bu çok özel ürünün, hak ettiği yer olan dünya sofrasında yer almasını sağlar.

Avrupa’nın birçok şehrinde Çiğköftem mağazaları, diğer büyük fast-food mağazaları ile aynı sokaklarda ve aynı AVM’lerde yer alır. Çiğköftem’in bu özverisi neticesinde çiğköfte, hamburger, pizza, makarna gibi diğer fast-food ürünlerini geride bırakarak, Türk mutfağının gururu olur.

Çiğköftem, sayısı gün geçtikçe artan diğer çiğköfte markalarından, gıda mühendisliğine, hijyene ve estetiğe verdiği önem ile ayrılır. Çiğköftem, diğer fast-food dünya markaları ile aynı standartta üretim ve sunum yaparak, bu çok özel ürünün, hak ettiği yer olan dünya sofrasında yer almasını sağlar.

Avrupa’nın birçok şehrinde Çiğköftem mağazaları, diğer büyük fast-food mağazaları ile aynı sokaklarda ve aynı AVM’lerde yer alır. Çiğköftem’in bu özverisi neticesinde çiğköfte, hamburger, pizza, makarna gibi diğer fast-food ürünlerini geride bırakarak, Türk mutfağının gururu olur.
Çiğköftem / Avantajları

Yeni açılacak her şubenin personeli, açılıştan önce deneyimli personellerin bulunduğu noktada uygulamalı olarak eğitim alır, sonrasında açılışı yapılacak şubeye deneyimli personellerimiz yerinde, yaklaşık iki haftalık süre zarfınca oryantasyon eğitimi vererek sorunsuz bir işletme avantajı sağlar.

Ayrıca sonraki dönemde şubelere yapılan sıkı denetim mekanizması sayesinde şubenin standarda oturmasını sağlamaktadır. Personelin İstanbul’da eğitim aldığı süre zarfı içinde konaklama ihtiyaçları firma tarafından karşılanır ve açılış için şubeye giden personel için kesinlikle yatırımcıdan ücret talep edilmez.

Geliştirmiş olduğumuz üretici bayilik modeli ile franchise ağının avantajları:

Müşteri açısından;
Çiğköfteyi bulunduğumuz her noktada günlük taze olarak sunarız. Üretilen çiğköftenin günlük olması, katkısız olma özelliğini beraberinde getirir.

Yatırımcı açısından;
Üretici bayilik modeli alt noktalara daha sağlıklı sevkiyat yapmanın yanı sıra, çiğköfteyi hammadde fiyatlarına temin etme avantajı sağlayarak kâr marjını rakiplerde olduğundan daha yukarıya çıkarır.

NEDEN ÇİĞKÖFTEM ?

Tüm dünyada tanınmış marka avantajı sağlar.
Çok düşük ve ölçülebilir maliyet imkanı sunar.
Aylık ve yıllık ciro üzerinden kar payı veya marka kullanım bedeli alınmaz.
Yönetmesi ve denetlemesi kolay bir sistem sunar.
Tüm dünyada müşterilerine günlük taze çiğköfte sunan tek markadır.
Eğitim ve uzman personel desteği sağlar.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap

2 Yorum