Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik Şartları

Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik
Çiğköfteci Ömer Usta Bayilik
Bayilik.Gen.tr

ÇİĞKÖFTECİ ÖMER USTA

Adıyaman’da iş hayatına başlayan Ömer Usta, İstanbul’da kebapçılıkla devam etmiştir. Bu sıralarda müşterilerine sunduğu çiğköfte herkes tarafından çok beğenilmiştir. Üretimi sevilen Ömer Usta bunu kurumsallaştırmıştır.

Çiğköfte üretimine başlamıştır. İstanbul Başakşehir’de şubesi olan firma, başka illere de bayilik vermiştir. Bayilik veren firmalar arasında olan Çiğköfteci Ömer Usta, üretim için gerekli olan marka tescil, TSE ve ISO 9001 belgeleri ile işletme kayıt belgelerine sahiptir. Türk damak tadını en iyi şekilde hazırlamaktadırlar.

Çiğ köfte içinde kullanılan bulgur, salça ve baharatlar en iyi firmalardan alınır. Sunumda kullanılan yeşillikler steril ortamda yıkanıp, servise hazırlanır. Dürüm çiğköftelerde kullanılan pide ve lavaşlar temiz ve hijyenik koşullarda yapılır.

ÇİĞKÖFTECİ ÖMER USTA BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilere kendi işlerinin patronu olma imkânı sunan Çiğköfteci Ömer Usta, geleneksel lezzetimizi tüm dünyaya tanıtmayı amaç edinir. Türkiye genelinde bayilik veren firmanın bunca yıllık tecrübesi, lezzeti ve ismini kullanma hakkı elde edersiniz. Firma var olan müşterilerini yeni bayiliğe yönlendirir. Bayilik vererek yeni Pazar alanı kazanır. Lezzetlerini daha fazla kitleye ulaştırabilir. Firmadan bayilik almak istiyorsanız, öncelikler firmanın internet sayfasında bulunan başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvuru formuyla uğraşmak istemezseniz 444 88 02 numarayı arayarak gerekli bilgileri alabilirsiniz. Firma bayilik vermek için bazı şartlar öne sürer. Bu şartlar arasında, hangi ilde bayilik açmayı düşünüyorsanız, o ilin en işlek caddesini seçmeniz gereken madde vardır.

Yaya ve araç trafiği en fazla olan yerlerde açılan işletmelerde müşteri potansiyeli daha fazla olur. Açılan iş yerinin dizaynı, firmanın konseptine uygun olmalıdır. Firma şartlarının kabul ederse, sizinle bayilik anlaşması imzalar. Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır.

Firma, açılan iş yeri konseptinin kendi konseptlerine uygun olmasını ister. Size en kısa süre içinde anahtar teslim açılış yapabileceği gibi, yatırımcı isterse firmanın konseptine uymak şartıyla kendi de yapabilir. Anlaşma imzalandığı andan itibaren firma size ve iş yerinizde çalıştıracağınız personele her türlü pazarlama, işletme ve sunum eğitimi verir. Bu eğitimler ara dönemlerde de devam eder.

Yardıma ihtiyacınız olan her anda eğitimli ve uzman kadrosu ile size yardım edeceklerdir. Açılışa özel verilen hediyeleri satarak ilk kazancınızı sağlayabilirsiniz. İlerleyen dönemlerden satışlardan % 100 risksiz kazanç elde edebileceksinizdir. Çiğköfteci Ömer Usta’nın güler yüzlü, samimi ve sıcak ailesinin üyesi olmanız sizin için avantajtır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap