Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta Bayilik Şartları

Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta
Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta
Bayilik.Gen.tr

ÇİĞKÖFTECİ KAHTALI HASAN USTA

Türk damak tadını, dünya çapında herkese tanıtmayı planlayan, Adıyamanlı Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta ilk şubesini 2005 yılında açmıştır. Firmasında ürettiği çiğköfte Adıyaman Kahta’ya özgü olan çiğ köftedir. Hasan Usta ilk firmasını İstanbul parsellerde açmıştır. Kısa süre içinde büyümüş, 3 şube ve onlarca bayilik ile yoluna devam etmektedir. Bayilik veren firmalar arasında olan Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta, geleneksel lezzetimizi daha fazla kitleye ulaştırmayı amaç edinir. “Lezzetin adı Kahtalı Çiğköfteci Hasan usta” sloganıyla yola çıkan firma, hijyenik, temiz ve belgeleri olan iş yapmaktadır. Tüm ürünleri gıda kontrolünden geçer. Takım ruhu ile çalışmalarını yürüten firmanın önceliği müşteri memnuniyetidir. Güvenli ve sağlıklı hizmet sunan firma, her geçen gün kendini geliştirir.

ÇİĞKÖFTECİ KAHTALI HASAN USTA BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Genç girişimcilerin önünü açan Çiğköfteci Kahtalı Hasan Usta, bayilik vermeye hazırlanıyor. Firma, dünya çapında ürünlerini tanıtmak için yeni Pazar arayışları yerine, bayilik vererek, yeni Pazar edinmek istiyor. Edineceği yeni Pazar alanı ile daha fazla müşteri kütlesine ulaşmayı hedefliyor. Yatırımcı ise firmanın bayiliğini alarak, var olan markadan ve tecrübeden yararlanacaktır. Firma bayilik anlaşması yapıldığı günden itibaren size gerekli eğitim desteğini verecektir. Firma, yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an sizin aynınızda olacaktır. Firma bayiliğini almak için, firmanın internet sitesine girip, başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Başvuru formunda; müşteri profilinizi, vergi numaranızı, bayisi olduğunuz başka firma varsa onun adını yazmanız zorunludur. Hangi firma adı ile başvuru yaptığınızı ve firmada bulunan pozisyonunuzu belirtmeni gerekir. Firma, bu bilgiler doğrultusunda incelemesini yapar. Bayilik başvurunuz incelendikten sonra eğer şartlar uygun görülürse size dönüş yapılacaktır. Sizinle görüşmeler yapıldıktan sonra, bayilik anlaşması imzalanacaktır. Bayilik anlaşması ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Bayilik için gerekli şartları firmanın numarasını arayarak öğrenebilirsiniz. Firma, telefonda size bayilik şartlarını ve franchising bedelini söyleyecektir.

Kullanılan tüm malzemeler; salça, bulgur, et ve yeşillikler piyasadaki en iyi firmalardan temin edilir. Temiz ve hijyenik malzemeler ile üretim yapılır.  Firma imalathanede ürettiği çiğköfteleri şubelerine ve bayiliklerine, vakumlu poşetlerle gönderir. Ürettiği çiğköfteler el değmeden hazırlanmaktadır. Tüm gıda ve kalite kontrollerinden geçtikten sonra, şubelere hizmete sunulur. Firma verdiği bayilik ve şubeler ile çiğköfte lezzet adının Kahtalı Hasan Usta olduğunu ispatlamak ister. Firma, açılışa özel hediyeler sunar. Sizde yaptığınız yatırımı en kısa zamanda kazanca dönüştürebilirsiniz.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap