Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilikleri

Çiğköfteci Erkan Usta Bayilik Şartları

Çiğköfteci Erkan Usata Bayilik
Çiğköfteci Erkan Usata Bayilik
Bayilik.Gen.tr

ÇİĞKÖFTECİ ERKAN USTA

Adıyamanlı Çiğköfteci Erkan Usta ilk şubesini2007 yılında Eskişehir’de açtı. Geleneksel lezzet olan Adıyaman çiğköftesini tüm dünyaya tanıtmayı amaç edinen firma, bayilik veren firmalar arasında bulunur. Firma kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyeti için titiz, özverili ve hijyenik çalışır.

Üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Firma önce insan sağlığı politikası ile hareket eder. Çiğköfte içinde kullanılan bulgur, salça ve baharatlar Türkiye’nin en iyi firmalarından alınmaktadır.

Çiğköfte içinde birbirinden farklı baharatlar kullanmaktadır. Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtan firma, dünya standartlarında yaptığı lezzeti tüm dünya ile paylaşmak ister. Türkiye’de 60’aşkın şubesi ile sevdiklerine hizmet vermeye devam eder.

ÇİĞKÖFTECİ ERKAN USTA BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Çiğköfteci Erkan Usta girişimcilere kendi işinin patronu olma imkânı sağlar. Firma daha çok kitleye ulaşabilmek ve lezzetini tüm dünyada tanıtabilmek için bayilik verir. Verdiği bayilik ile yeni Pazar alanları kazanır. Yatırımcı ise firmanın bunca yıllık deneyimi, lezzeti ve markasından yararlanmış olacaktır.

Firma, bayilik alan herkese eğitim ve destek verir. Firmadan bayilik almak için öncelikle firmanın internet sitesinde bulunan başvuru formunu doldurup, göndermelisinizdir. Firma, başvuru formunuzu inceledikten sonra size dönüş yapar.

Franchising bedelini ve bayilik için aranan şartları size söyler. Firma ile bayilik açmaya karar verirseniz, bayilik anlaşması yapılmak zorundadır. Bayilik anlaşması her iki tarafın haklarını korur. Anlaşma yapıldıktan sonra firma size ve açacağınız iş yerinde çalıştıracağınız personele pazarlama, işletme ve sunum eğitimleri verir. Bu eğitimler ara dönemlerde devam eder.

Açılacak iş yeri bulunduğunuz ildeki en işlek yerde olmalıdır. Böylece müşteri potansiyeliniz artacaktır. Firma açılacak iş yerinin firmanın konseptine uygun olmasını ister. Bu yüzden iş yeri firmanın konseptine göre dizayn edilir. Yatırımcı isterse, firma anahtar teslim iş yerlerini açmaktadır. Bu süreyi en kısa aralıkta yapar. Firma iş yerini açtıktan sonra ara dönemlerde denetime devam eder.

Eğitim ve yardımlarını çekmezler. Ne zaman ihtiyacınız olsa firma yardıma hazırdır. Firma, açılacak iş yerine açılışa özel hediye verir. Bu hediye satışı ile masrafınızı karşılayabilirsiniz. Daha sonra satışlardan kazancınız % 100 artacaktır. Firma iş yeri açmak isteyen kişiniz vizyon misyonunun kendileri ile uyumlu olmasını ister. Aynı görüşte olan girişimciler ile daha başarılı işlere imza atacaklarını düşünürler. İş yerini açacak olan yatırımcının titiz, özverili, çalışkan ve hijyenik olması istenir.

Adıyamanlı Çiğköfteci Erkan Usta

Adıyaman ın Sincik ilçesine bağlı Düdan köy ünde doğan Erkan Usta, 2007 yılında ilk şubesini Eskişehir de açtı.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteyi ön planda tutarak bugün Eskişehir başta olmak üzere Türkiye genelinde toplam 60 ı aşkın şube ve bayisiyle sizlere hizmet vermektedir.

 

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap