Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Çiğköfteci Bilal Usta Bayilik

Çiğköfteci Bilal Usta Bayilik
Çiğköfteci Bilal Usta Bayilik
Bayilik.Gen.tr

ÇİĞKÖFTECİ BİLAL USTA

2012 yılında Adıyamanlı Bilal Güzel aydın’ın İstanbul Levent şubesinde açtığı çiğköfteci, sektörün önde gelen çiğköftecilerinden olmayı başarmıştır. Çiğköfteci Bilal Usta kurulduğu ilk günden bu yana müşterilerine temiz, hijyenik ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir. Sağlıklı üretim için gerekli olan tüm belgelere sahiptir. Geleneksel lezzetimiz olan çiğköfteyi tüm Türkiye ve dünyada tanıtmak en büyük amacıdır.

Dünya standartlarında üretim yapan firma, öncelikle insan sağlığı der. Türkiye’de etsiz çiğköfteyi ilk defa üreten firmalar arasında yer alır. Çiğköftede kullandığı malzemeleri; bulguru, salçayı ve baharatları en iyi firmalardan alırlar. Çiğköfteleri kendine özel lezzetleri ile üretip, satışa sunar. Bayilik veren firmalar arasında olan firma, bu sebepten dolayı en çok tercih edilenlerin başında gelir.

ÇİĞKÖFTECİ BİLAL USTA BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Genç girişimcilere bayilik fırsatı sunan firma, tüm Türkiye’ye bayilik vermeye hazırlanıyor. Şube sayısı 150 üzerinde olan firma, yenilerini eklemek istiyor. Çiğköfteci Bilal Usta, vereceği bayilik ile beraber Pazar alanını genişletmeyi planlıyor. Daha fazla kitleye ulaşmayı amaçlıyor. Yatırımcı ise yılların verdiği tecrübe ve birikimi kullanma fırsatını yakalıyor. Firma isim hakkı ücreti olarak herhangi bir talepte bulunmuyor. Açacağınız iş yerine özel kurulum paketlerinden istediğinizi satın alma şansı sunuyor.

Bayilik almak için, öncelikler firmaya bayilik başvurusunda bulunmanız gerekir. Bayilik başvurunuz kabul edilirse, sizinle bayilik anlaşması yaparlar.

Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınır. Firma bayiliği açabilmeniz için bazı şartlar sunar. Açmak istediğiniz iş yeri en az 25 m2 olmalıdır. İş yerini açacağınız yerde yaya ve araç trafiği yoğun olmalıdır. İş yerini açacağınız yerde başka çiğköfteci olmamalıdır. Ortalama olarak açacağınız iş yerine 7500 TL’lik kurulum bedeli ödersiniz. İş yerinin işletme sermayesi 10000 TL’dir.

Firma anlaşmadan itibaren size iş yeri için gerekli tüm pazarlama, sunum ve işletme eğitimini verecektir. Eğitimler ara dönemlerde devam edecektir. Ara dönemlerde iş yeri denetime tabi tutulur. Ne zaman yardıma ihtiyacınız olsa, firma anında yardımınıza koşar. Firmanın açtığı her şubede aynı özveri ve titizlikle çalışmak mecburidir. Avrupa gıda standartlarında üretilen çiğköfteyi herkesle paylaşmak İçin yola çıkmışlardır.

Firma açacağı şubeler ile birlikte geleneksel lezzetimizi tüm dünyaya ve Türkiye’ye tanıtmayı amaçlar. Bu yüzden öncelikle bayilik açacak kişilerin firmanın vizyon ve misyonunu benimsemesi gerekmektedir. Çiğköfteci Bilal Usta ile aynı düşünceye sahip olmayan kişilere bayilik verilmemektedir.

Türkiye’nin her yerine hizmet veren firmamız siz müşterilerine çiğ köfte üretimi alanında güvenilir hizmet sunmaktadır.

Kalite anlayışımız, tam hijyenik üretim ve satış ortamları, güler yüzlü servis, nezih şubelerimizin sonucu olarak memnun ayrılan misafirlerimiz. Kaliteye özlem duyan herkese ulaşabilmek için günden güne büyüyoruz.

Müşterilerimize en kaliteli hizmeti ve en lezzetli tatları sunmayı firmamıza hedef edindik.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap