Ankarada Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Bedava Çiğ Köfte Bayiliği Veren Firmalar Çiğ Köfte Bayiliği Çiğ Köfte Bayiliği Kazancı Çiğ Köfte Bayiliği Ne Kadar Kazandırır Çiğ Köfte Bayilik Almak Çiğ Köfte Bayilik Ücretleri Çiğ Köfte Bayilik Ücretsiz Çiğ Köfte Bayilik Verenler Çiğköfte Bayilik Çiğköfte Bayilik Fiyatları Çiğköfte Bayilik Kaç Para Çiğköfte Bayilik Şartları Çiğköfte Bayilik Veren Firmalar Çiğköfte Bayilikleri

Çiğköfteci Aziz Usta Bayilik Şartları

Çiğköfteci Aziz Usta Bayilik
Çiğköfteci Aziz Usta Bayilik
Bayilik.Gen.tr

ÇİĞKÖFTECİ AZİZ USTA

Türkiye de kalite ile oluşturulan lezzet Çiğköfteci Aziz Usta, müşteri memnuniyeti için elinden gelen tüm özveriyi gösterir. Geleneksel lezzetimiz olan çiğköfteyi dünya standartlarında üreten firma, yaptığı her çalışmaya kalitesini yansıtır. Tüm dünyaya Türk damak tadını tanıtmayı amaç edinmiştir.

Takım ruhu içinde hareket eden, usta ve deneyimli ekibi her zaman için insan sağlığına önem verir. Çiğköfte üretimi için tüm belgelere sahiptirler. Üretim tesisleri tüm kontrollerden geçmiştir. Üretilen yiyecekler, belirli aralıklarla gıda kontrollerinden geçer. 

Üretimde kullandığı bulgur, salça ve baharatlar en iyi firmalardan alınmaktadır. Yeşillikler steril ortamlarda yıkanıp, sunuma hazırlanır. Bayilik veren firmalar arasında ilk sıralarda yer alan firma, pek çok yatırımcı tarafından tercih edilir.

ÇİĞKÖFTECİ AZİZ USTA BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

Girişimcilere kendi işlerinin patronu olmak için fırsat sunan Çiğköfteci Aziz Usta piyasada bulunan diğer firmalardan farklı olarak isim hakkı istememektedir. Yatırımcıya kolaylık tanıyan firma, yeni Pazar alanları ile daha fazla kitleye ulaşmayı amaçlar. Yeni Pazar alanı yaratmanın en iyi yolu bayilik vermektir.

Firma bayilik vereceği kişilerin kendi vizyon ve misyonu ile uyumlu kişiler olmasını ister. Firmadan bayilik almak istiyorsanız, öncelikle bayilik başvuru formunu doldurmanız gerekecektir. Doldurduğunuz bayilik başvuru formu yetkililer tarafından incelenir ve sizi görüşmeye çağırırlar. Görüşme sonucunda firma olumlu karar verirse, sizle bayilik anlaşması imzalanır. Bu anlaşma ile her iki tarafın hakları koruma altına alınmaktadır. Bayiliği alan kişi mal ve ürün temininde sorun yaşamaz. Franchising bedelini firma size söyleyecektir.

Firma bayiliğin açılış için gerekli olan tüm sorunları ile ilgilenecektir. Bayiliğin firmanın konseptine uygun olarak döşenmesini isterler. Açılıştan itibaren reklam ve tanıtım çalışmalarını firma üstlenir. Bundan dolayı sizden de bedel almazlar.

Firma anlaşmadan itibaren size ve çalıştıracağınız personele pazarlama, sunum ve işletme eğitimi verir. Bu eğitimler ara dönemlerde tekrar eder. Yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an firma sizin yanınızda olacaktır. Birbirinden usta ve deneyimli personeli ile sorununuzu çözer. Bayilik içerisinde satışa sunacağınız ürünler, firma tarafından günlük olarak size gönderilir.

Vakumlu poşetlerle steril ortamda hazırlanan yiyecekleri gönül rahatlığı ile servise çıkarabilirsiniz. Firma açılışa özel bayilere ikram çiğköfte vermektedir. Bu ikram çiğköfteleri satarak, ilk kazancınızı kazanmış olursunuz. Daha sonra satacağınız ürünlerden elde edeceğiniz para ile kazancınızı % 100 artırırsınız. Çiğköfteci Aziz Usta ile Düşük maliyete çok kazanç sağlayacaksınızdır.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap