Çiğköfte Bayilikleri

Çiğköfteci Alim Usta Bayilik Şartları

Çiğköfteci Alim Usta Bayilik Şartları
Çiğköfteci Alim Usta Bayilik Şartları
Bayilik.Gen.tr

ÇİĞKÖFTECİ ALİM USTA

  Çiğköfte sektöründe öncü olan Çiğköfteci Alim Usta, geleneksel lezzetlerimizi yapmaya devam ediyor. Dünya standartlarında üretim yapan, Alim Usta Türk damak tadını en iyi şekilde yansıtıyor. Ürünlerinde temizliğe ve hijyene önem gösteren Alim usta, üretim için gerekli olan her sertifikaya sahiptir. Firma deneyimli ekibi ve güler yüzlü personeli ile müşteri memnuniyeti içim haftanın 7 günü 24 saati durmadan çalışır.

Bayilik veren firma, ürünlerini günü birlik hazırlayıp, vakumlu poşetlerle şubelerine gönderir.  Geçen süreç içinde bozulma ya da kokma olmaz. Alim Usta, çiğ köfte yapımında en lezzetli baharatları kullanır. Baharatlar yanında kullandığı bulgur ve salça en iyi yerden alınır.

ÇİĞKÖFTECİ ALİM USTA BAYİLİK ŞARTLARI VE FRANCHİSİNG BEDELİ

   Genç girişimcilerin yolunu açmak isteyen çiğköfteci alim usta, onlara bayilik fırsatı sunar. Böylelikle hem firma hem de yatırımcı kazançlı çıkar. Firma yeni Pazar alanı edinmiş olur ve franchising bedeli ile kazanımı artar.

Yatırımcı ise yılların verdiği tecrübeyi ve markayı kullanarak müşteri potansiyelini yükseltir. Kendi oluşturduğu müşteri portföyünü yeni şubeye de yönlendirir. Türkiye’nin her iline bayilik vermek isteyen firma, bazı şartlar arar. Bu şartlar yerine getirildiği zaman sizinle bayilik sözleşmesi imzalanır. Bu sözleşme ile hem sizin hem de firmanın haklarını korunur. Firmaya bayilik başvurunuzdan sonra sizinle ön görüşme yaparlar.

Görüşme olumlu geçerse bayilik açmayı düşündüğünüz yerde şu özellikleri isterler;  yaya trafiğinin en fazla olduğu yerde olmasını ve çevresinde başka çiğ köftecilerin olmamasını isterler. Böylece müşteri potansiyeliniz artar. Açmak istediğiniz yerde su tesisatı olmasına dikkat ederler. Gerekli franchising bedelini görüşme sırasında size söyleyeceklerdir.

Diğer firmalar gibi iş yerinde başka ürün satılmamasına dair katı kuralları yoktur. Açılım esnasında ve sonrasında firma size ve personelinize gerekli pazarlama ve servis eğitimini verecektir. Ayrıca iş yeri açıldıktan sonra en ufak sıkıntınızda deneyimli personeli ile yardıma hazırdırlar.

Açılış yapıldıktan sonra iş yeri belirli aralıklarla denetime tabi tutulur. Açılış sırasında iş yerinin dekorasyonu ve dizaynı ile firma ilgilenir. Kendilerine uygun olarak dizayn ederler. Bu kurulum sürecinde yapılan masrafları sizden alırlar. Kurulum sonunda, açılışa özel ikramlarda bulunurlar. Kısa süre içinde kazancınız%100 artar.

   Firma, tecrübesini ve markasını sizle paylamaktan mutluluk duyacaktır. Çiğköfteci Alim Usta ile çalışmak ayrıcalıktır. Piyasa koşullarında bu kadar az şartla bayilik veren ender firmalardandır. 

Çiğ köfte sektörünün gelişmesinde büyük pay sahibi olan firmamız, yaptığı yatırımlarla beraber ürünlerinin kalitesini ve ambalajlarını devamlı olarak geliştirmektedir.

Meşhur Adıyamanlı Çiğ Köfteci Alim  Usta olarak Bayilik sistemiyle tüm Türkiye genelinde şubeler açıp lezzetini herkese tattırmaktadır.

Kendi oluşturduğu müşteri portföyünü liderlik seviyesinden düşürmeyen firmamız sizlerden aldığı bu güveni en iyi seviyelerde tutmaya devam edeceğinden şüphe duymamanız dileğimizdir.

  • Makalemizi yararlı buldunuz mu?
  • Evet   Hayır

Yazar Hakkında

Bayilik.Gen.tr

Bayilik.Gen.tr

Bayilik veren firmaların bayilik şartlarını ve koşullarını değerlendirmekte ve markalar hakkında incelemeler yazmaktayım.
Aşağıdaki alandan yorum yaparak direk bana soru sorabilirsiniz.Bayilik ve Franchsingle ilgili firmanızı tanıtmamı isterseniz sitenin en üst bölümündeki Firmanızı Sitemize Ekleyin butonundan firmanızı incelemem için bana ulaşabilir yada daha teknik detaylar için yazının altındaki yorum bölümünden bana yorum bırakabilirsiniz.

Yorum Yap